Favore.plForumPozostałe tematy

Co kupić na Dzień Matki?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co kupić na Dzień Matki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 z 2
  • marek2215r 17 kwi 2012, 17:06     (ostatnio zmieniony przez autora 17 kwi 2012, 17:07, w całości zmieniany 1 raz)
    Zbliża się Dzień Matki warto powrócić do starego tematu i pomyśleć o upominku. Myślę, że dobrym wyborem będą dobre kije do nordic walking (nie z allegro lub marketu za 30 zł) ale naprawdę porządne firmowe kijki. Kosztują 200- 400 zł ale potem okaże się,że było warto. To trochę sporo - ale może warto złożyć się całą rodziną- dobre trwałe kije to upominek na całe lata i to bardzo pozyteczny. Uznanym producentem jest niemiecka firma Leki.(kije do nw, trekingu, nart biegowych). Kije tej firmy sprzedaje sklep w Warszawie
    Cytuj
  • samuraj 17 maj 2012, 11:12
    i co roku podobny problem, dzień matki tuż tuż, a jakoś mi nie idzie z wymyśleniem tego, co kupić mamie z okazji tego dnia. Myślałam, żeby w tym roku kupić jej coś co będzie w jakiś sposób pożyteczne, sprawi jej przyjemność może masażer do stóp?? dokładnie taki co myślicie?
    Cytuj
  • marek100 18 maj 2012, 15:06
    Może jakąś ciekawą książkę z dedykacją?
    Cytuj
  • Amelia123456 21 maj 2012, 13:19
    ja bym polecila to co sama kupilam i sprawdzilam wielki uśmiech a mianowicie . jest tam duzo wiecej ciekawych skrzynek wielki uśmiech
    Cytuj
  • ugur 22 maj 2012, 16:23
    Spraw żeby nie musiała nic w ten dzień robić, jakchoćby zakupy, gotowanie. Oo jak chcesz to zamów jedzenie, wtedy będziecie miały czas dla siebie. Jest kilka stron do zamawiania, ja korzystam z pyszne. Całkiem niezla mimo kilku wpadek.
    Cytuj
  • magdaprzed 23 maj 2012, 22:49
    Ja w tym roku bardzo klasycznie postanowaiłam..kwiaty i bombonierka.ALe chyba tylko nie ja ide tym tropem bo w Lidlu obok mnie własnie te artykuły sa w promocji z okazji dnia matki;/
    Cytuj
  • peana 24 maj 2012, 15:46
    Moim zdaniem warto pomyśleć o relaksie rodzicielki. Dobrym pomysłem na prezent może być na przykład wyjazd do SPA. Z tego co już się orientowałam to Hotel Głęboczek ma naprawdę ciekawą ofertę. Do tego jest położony w bardzo malowniczym miejscu, gdzie naprawdę można wypocząć. Z takie prezentu na pewno zadowolona będzie każda mama.
    Cytuj
  • paramumik 25 maj 2012, 13:37
    Tak, voucher dp SPA albo na masaż to idealny prezent. Co prawda moja Mama mówi, że w jej wieku, to potrzebna jest jest tylko koszulka nocna do szpitala, ale ja zamierzam ją wysłać na weekend piękności przymrużenie oka) wysyłaliście kiedyś kwiaty pocztą kwiatową? Chciałabym sprawdzić, ale nie wiem,czy to działa.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum