Favore.plForumPozostałe tematy

Czy korzystać z pomocy agencji w poszukiwaniu niani, opiekunki lub gosposi ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy korzystać z pomocy agencji w poszukiwaniu niani, opiekunki lub gosposi ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • aniolowo 15 lis 2010, 11:53
    uśmiech na pewno warto skorzystać z pomocy agencji w poszukiwaniu personelu domowego np. niani. opiekunki do starszych, gosposi i in. Zaoszczędzimy czas, którego zawsze nam brakuje, zajmą się naszym problemem ludzie, którzy się na tym znają. Dzięki temu unikniemy rozczarowań, nietrafnych wyborów i stresu związanego z zatrudnianiem do opieki nad dzieckiem, czy prowadzenia naszego domu, obcej osoby, która przyszła do nas "z ulicy".
    agencja zrobi to profesjonalnie, z gwarancją i na naszych warunkach. Tylko musi to być dobra, sprawdzona agencja, a taką jest na Ursynowie "Aniołowo"- polecam, można o tym poczytać na stronce www.aniolowo.waw.pl Jolanta
    Cytuj
  • dorota-s2 15 lis 2010, 12:59
    Jeżeli nie mamy osoby poleconej przez znajomych to zdecydowanie tylko z dobrej agencji,tak jest bezpieczniej i mamy jasno określone warunki
    Cytuj
  • D3niCle0 15 lis 2010, 13:55
    A czy ktos z Was korzystał już z uslug takiej agencji? Bardzo jestem ciekawa jakie macie doświadczenia (jesli macie) Jakiś czas temu rozwaliśmy z mężem zatrudnienie opiekunki dla dziecka i zdałam sobie sprawę, że nawet z osoba polecona przez kogoś znajomego miałabym problem, a co dopiero zaufać kompletnie obcym ludziom, powierzyć im własne dziecko. Nawet jeśli są profesjonalni, to przecież ręczą za zywych ludzi, nie wiem czy mnie rozumiecie... chodzi o to, że nieraz zatrudniamy jakichs fachowców, świadczą nam usługi i wszystko wydaje sie ok, a potem nieraz trzeba reklamować, bo jest jakaś usterka. A jak sie krzywda stanie mojemu dziecku to co, zgłoszę reklamację? Co o tym sądzicie? A może jestem przewrażliwiona...?
    Cytuj
  • Piekarzowa 15 lis 2010, 15:46
    Rozumiem Twoje dylematy, ale ja mam bardzo pozytywne doświadczenia z tego typu firmami. Uważam, że mimo wszystko bezpieczniej jest zatrudnić taką osobę przez agencję, gdzie już ktoś zweryfikował jej kompetencje i uczciwość. Zawsze to jakaś gwarancja...
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum