Favore.plForumPozostałe tematy

Dodatkowa praca w domu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dodatkowa praca w domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Marta30S 26 paź 2012, 11:50
    O, to samo.. ponawiam pytanie: A co to za firma, bo mail zupełnie jak na moje oko niewiarygodny?
    Cytuj
  • faworytowy 29 paź 2012, 16:18
    Przepraszam, że pytam, a ile trzeba najpierw wpłacić?. Bo przeważnie o to chodzi. Kiedyś proponowano mi także pracę w domu, ale najpierw kazano wpłacić pewną kwotę, aby przysłano materiał do domu. W tym wypadku może jest inaczej, ale napisałem jakie mam pod tym względem doświadczenie.Bez urazy. uśmiech
    Cytuj
  • brzeszczot 5 lis 2012, 9:07
    Najbezpieczniej nie próbować z nikim wchodzić w biznes, jeśli się z nim nie spotka twarzą w twarz. Takie mam doświadczenie.
    Cytuj
  • faworytowy 5 lis 2012, 13:06
    Zresztą najlepiej działać w myśl powiedzenia... umiesz liczyć?, licz na siebie..., Już nikt tak na dobrą sprawę nie da zarobić bezinteresownie. A jeśli nie ma się pewności co do oferanta, lepiej właśnie nie podejmować takiego niepewnego ryzyka.Lepiej żałować , że się czegoś nie zrobiło, niż potem żałować tego,że się popełniło głupstwo. przymrużenie oka
    Cytuj
  • 11 wrz 2013, 22:16
    proszę o szczegółowe informacje na priv
    a tak przy okazji niestety trzeba weryfikować firmy wspołpracujące, niestety czasami weryfikacja też może nic nie dać smutny
    Cytuj
  • szarlottka 14 mar 2014, 15:57
    Można znaleźć uczciwego pracodawcę i pracować w domu. Wiem to po sobie. Trzeba jednak pamiętać by unikać składania długopisów itp. Lepiej poszukać pracy przy komputerze, bez żadnej kaucji i innych dziwnych wpłat.
    Cytuj
  • indonezja 21 mar 2014, 9:53
    szarlotka no ciekawy ten http://outwork.pl/ ja jeszze oferia gumtree i inne ogarniam uśmiech ale ten ciekawy zapisze go sobie .. dzieki uśmiech
    Cytuj
  • Gonteczek 19 kwi 2014, 11:07     (ostatnio zmieniony przez autora 19 kwi 2014, 11:07, w całości zmieniany 1 raz)
    szarlottka napisał:Można znaleźć uczciwego pracodawcę i pracować w domu. Wiem to po sobie. Trzeba jednak pamiętać by unikać składania długopisów itp. Lepiej poszukać pracy przy komputerze, bez żadnej kaucji i innych dziwnych wpłat.
    Przepraszam, ale sama szukam pracy od bardzo długiego czasu i uczciwi pracodawcy za wyższe wykształcenie i doświadcznie proponują Ci 1200 zł na rękę - nie chodzi o wymagania, ale za to kobiecie z dzieckiem ciężko się utrzymać. Dlatego od pewnego czasu zarabiam w domu prowadze swoje strony internetowe i jakoś się kręci - na pewno lepiej na tym wychodzę niż na pracy na etacie (oczywiście stres większy) ogólnie jeśli ktoś chce zacząć to nie jest wcale trudne, warto sobie poczytać wszystko odnośnie zarabiania w internecie (blogi) poszukać dobrych PP. Osobiście mogę polecić ostatni w którym uczestnicze http://freshmail.pl/partnerzy/program-partnerski-freshmail-affiliates/ program partnerski FreshMail jeśli uda wam się znaleźć firmie klientów to możecie zarabiać pasywnie - a im lepsza firma tym naprawdę znalezienie osób zainteresowanych taką promocją jest sporo.
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 13:34
    Moim zdaniem programy partnerskie to beznadziejny sposób na zarobek. Poświęcimy na to tylko dużo czasu, a zysków żadnych nie będzie.
    Cytuj
  • sylwia4012 15 wrz 2014, 21:11
    Można znaleźć ciekawa pracę, która będzie wykonywana w domu. Najłatwiej szukać takich ogłoszeń w dużych miastach i na dużych portalach. Tego typu oferty pracy w Warszawie można znaleźć w tym serwisie [url=http://www.gowork.pl/praca/warszawa;l]http://www.gowork.pl/praca/warszawa;l[/url]. I nie można twierdzić, że zawsze trafia się na oszustów. Sama korzystała i korzystam z takich zleceń dorywczo. Można szybko dorobić do pensji. Jedyny problem to organizacja pracy własnej. Nie każdy potrafi się zmobilizować do pracy w domu.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum