Favore.plForumPozostałe tematy

Filmy, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Filmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Bonobo 6 mar 2016, 19:33
    Nie wiem czy oglądaliście serial " WIKINGOWIE" ale dzisiaj o 0:40 zaczyna się I odcinek trzeciej serii. http://tvpuls.pl/seriale/wikingowie-1 Bezwzględna walka o władzę i dalsze losy wojowniczego Ragnara Lothbroka, który sieje postrach na dworach Europy już jako król. Naprawdę, film wart polecenia .
    Cytuj
  • Ogryzka 6 mar 2016, 20:15
    Petrova napisał:Tam w ogóle obsada świetna jest Arnold Schwarzenegger, Cent 50, Faran Tahir, Jim Caviezel, Sam Neill, Sylvester Stallone, Vinnie Jones - same te nazwiska gwarantują dobry wieczór z sensacją. uśmiech
    Właśnie oglądam "Plan ucieczki" i zastanawiam się, że powoli te wieczory niedzielne z TvPuls robią się naszymi wieczorami rodzinnymi z tv. Zawsze puszczają coś fajnego. W prawdzie ten film widziałam już, ale chętnie zobaczę raz jeszcze. Czekam za to na 22:20 , bo nie oglądałam "Na krawędzi", a to kultowy film w którym wystąpił Stallone.
    Cytuj
  • Lenuszka 8 mar 2016, 13:59
    Ostatnio nie miałam czasu na filmy czy seriale... ale jak odpalam telewizor to w większości przypadków żałuję...
    Cytuj
  • anyz89 17 mar 2016, 17:36
    Czasem kino. A tak to w domu. Gatunek thriller/horror.
    Cytuj
  • Meggi85 20 mar 2016, 20:22
    Ja właśnie odpaliłam Szybko i Wściekle. Genialny film który można oglądać ogrom razy http://tvpuls.pl/filmy/szybko-i-wsciekle. Z resztą przecież ten film jest z takimi przystojniakami i szybkimi autami że grzechem było by nie włączyc uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 20 mar 2016, 21:28
    anyz89 napisał:Czasem kino. A tak to w domu. Gatunek thriller/horror.
    Z fajnych thrillerów to oglądałam wczoraj "Niezgodna". Genialna pierwsza część i bankowo zobaczę pozostałe dwie z tej trylogii uśmiech
    Cytuj
  • Bonobo 7 kwi 2016, 18:37
    Dzisiaj w tv Puls "Królewna Śnieżka i Łowca" gatunek Fantasy/Przygodowy. Mroczna ekranizacja baśni braci Grimm – emisja o godz. 20:00 Jeśli ktoś z was wybiera się do kina na druga cześć fajne sobie przypomnieć uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 8 sie 2016, 12:31
    Oglądałam ten film, a kolejną część też planuje obejrzeć. Mam zamiar jeszcze dorwać "Kapitana Amerykę: Wojnę bohaterów".
    Cytuj
  • zonik 8 sie 2016, 14:21
    Nie miałam okazji obejrzeć uśmiech Dopisuję do listy wielki uśmiech
    Cytuj
  • VictoriaB 18 sie 2016, 11:02     (ostatnio zmieniony przez autora 18 sie 2016, 11:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja widziałam ten film i jest nawet fajny, choć w stosunku do poprzednich części, jest słabszy. Bardzo zabawna jest tam postać Spidermana przymrużenie oka
    Cytuj