Favore.plForumPozostałe tematy

Gdzie jeździcie do mechanika?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie jeździcie do mechanika?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • pajkama 19 paź 2017, 9:14
    Macie swoich sprawdzonych mechaników czy raczej wybieracie ASO? Muszę gdzieś pojechać z moim fordem na wymianę opon i tak w sumie nie wiem co wybrać bo nie mam nikogo sprawdzonego?
    Cytuj
  • Masa 20 paź 2017, 11:26
    Opony wymieniam zawsze w ASO fordowskim do swojego samochodu. Ford ma teraz promocje na opony, cennik masz tutaj http://bit.ly/2kK76ME
    Cytuj
  • Chan 23 paź 2017, 13:51
    Do swojego forda też wymieniłem w ramach tej promocji, dodatkowo zrobiłem diagnozowanie pojazdu za jakieś 90 zł. Już mi to nie robiło różnicy a przynajmniej wiem, że samochód mam sprawny.
    Cytuj
  • jarzebina 30 paź 2017, 13:28
    Klocki hamulcowe mają teraz też o 25% taniej, jakby kto pytał przymrużenie oka
    Cytuj
  • Meggi85 31 paź 2017, 20:13
    Przy tej pogodzie zarówno opony jak i klocki to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Lepiej postawić na ASO i mieć pewność, że wszystko jest jakościowe. Ford ma niewysokie ceny, więc można sobie na taką jakośc pozwolić.
    Cytuj
  • wy_pasionek 27 lis 2017, 19:52
    Ja mam to szczęście, że mój brat prowadzi swój własny warsztat samochodowy. I gdy tylko coś z moim samochodem jest coś nie halo, to po prostu jadę do niego i on mi to reperuje. Oczywiście dla mojego domowego budżetu, to bardzo doba sprawa, gdyż jak wiadomo usługi mechaników do najtańszych nie należą. A brat liczy mi tylko za części, a i te są tańsze, bo on ma rabaty w hurtowniach.
    Cytuj
  • weronikamars 18 sty 2018, 8:14
    Korzystam z usług sprawdzonego, zawsze ma dla mnie czas i nie jest bardzo drogi.
    Cytuj
  • Tomaotoma 30 gru 2018, 0:42
    Ja na szczęście mam kolegę mechanika, który niemal że zawsze robi mi wszystko za darmo. tylko wiadomo ja płacę za części. Ostatnio zamówił mi i zamontował wycieraczki od firmy Valeo z czego bardzo się cieszę, bo są mega super. A w dodatku są z jakimś podgrzewaczem i szyba nie jest taka zmarznięta. uśmiech
    Cytuj
  • reksio78 30 gru 2018, 13:36
    Ja was mogę ostrzec, by pilnować czy nic się nie dzieje z maglownicą w samochodzie. Za taką jazdę można dostać niezłą karę, a też nie każdy po prostu zdaje sobie z tego sprawę. Musiałem więc znaleźć odpowiedni warsztat gdzie zajmują się naprawą, więc byłem w Łodzi w Serwisie Beta i na szczęście już jest wszystko w porządku.
    Cytuj
  • Quku 26 lut 2019, 9:35
    A do kiedy tę inspekcję w serwisie forda można zrobić? Ciekawa sprawa z tym.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum