Favore.plForumPozostałe tematy

Gdzie wysłać dziecko na zorganizowane wakacje

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie wysłać dziecko na zorganizowane wakacje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Fin 7 lut 2012, 14:45
    Chciałbym wysłać dziecko 13 lat na zorganizowane wakacje. Znacie jakieś ciekawe oferty, miejsca.
    Cytuj
  • Morgius 8 lut 2012, 12:14
    Moim zdaniem najlepiej zaufać w tej materii rodzinie i znajomym i ich pytać uśmiech ewentualnie możesz dowiedzieć się, czy ze szkoły Twojego dziecka nie są organizowane jakieś wyjazdy - zawsze to fajniej jechać z osobami, ktore juz się zna, może ktoś z klasy też pojedzie?
    Cytuj
  • goryczka 13 lut 2012, 8:54
    Zawsze można samemu cos zorganizować
    Cytuj
  • Wiki1985 20 mar 2012, 13:52
    moja siostra wysyła juz drugi raz swoje dzieciaki z firmą ATAS, która specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą i posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych oraz wyjazdów grupowych. W zeszłym roku dzici były w Polsce ale w tym roku wybierają się zagranicę.
    Cytuj
  • Alugator 22 maj 2013, 22:29
    Cześć!

    A ja polecam obozy językowo-taneczne, konne lub z savoir'vivrem, więcej o obozach tutaj:

    http://www.warszawa.ksm.org.pl/pl/34359/110207/WAKACYJNE_OBOZY_JEZYKOW_OBCYCH_2013.html

    osobiście mogę dodać, że korzystam już kilka lat i jestem zadowolona !

    miłych wakacji !

    Agata
    Cytuj
  • zandukeli 24 maj 2013, 12:44
    Może jakiś obóz przetrwania ? Nauczyłby się życia w trudnych warunkach uśmiech
    Cytuj
  • blue-green 6 cze 2013, 14:08
    Dobrym pomysłem na zorganizowane wakacje dla 13 latka jest obóz językowy , zwiedzi, zobaczy, pozna nowych kolegów , a jednocześnie będzie doskonalił swój język.
    Cytuj
  • szarlottka 22 lis 2013, 21:26     (ostatnio zmieniony przez autora 25 lis 2013, 10:42, w całości zmieniany 3 razy)
    Moja 10-letnia córka jakoś nie chce jeździć na zorganizowane wakacje. Woli podróżować z Nami. Ostatnio wymyśliła że pojedziemy do Warszawy. Udało Nam się znaleźć niedrogie pokoje i zrobiliśmy rezerwację na przyszły weekenduśmiech
    Cytuj
  • indonezja 17 cze 2014, 10:48
    a co myslicie o takim pakiecie w kołobrzegu [url=http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-specjalna-hotelu-aquarius-spa/wakacje-nad-morzem] http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-specjalna-hotelu-aquarius-spa/wakacje-nad-morzem[/url] ? był ktoś ? oferta jest bardzo fajna, maja tez takie krótkie turnusy np na boże ciało uśmiech
    Cytuj
  • lemon74 18 cze 2014, 9:51
    Ja od 6 lat wysyłam co roku moje dziecko na obozy Almatur-u uśmiech Chyba najlepiej zorganizowane wyjazdy w miare niskich cenach, próbowaliśmy też kiedyś go wysłać jak był mał na survival z harcerzami ale to mu się nie spodobało smutny(
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Następna: masaże