Favore.plForumPozostałe tematy

Herbaty, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Herbaty

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3
  • Romek61 9 maj 2017, 18:40
    no właśnie skład herbaty Big Active w której jest kwiat hibiskusa, liść morwy białej (20%), ma bardzo dobry posmak i jak jeszcze pomoże schudnąć to mamy herbatę 2 w 1
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 15 maj 2017, 15:46
    ja piję tylko zieloną herbatę, czarną już dawno odstawiłam.
    Cytuj
  • magielka 30 maj 2017, 14:50
    piłam te herbatki, slim plus 4xsuper slim to moje ulubione, ta ostatnia to często mi zastępowała kawę, muszę sobie zrobić nowy zapas uśmiech lato się zbliża, trzeba zadbać o linię
    Cytuj
  • Meggi85 18 cze 2017, 21:51
    aniolek_diabelek napisał:ja piję tylko zieloną herbatę, czarną już dawno odstawiłam.
    A piłaś z dodatkiem pigwy, z maliną i marakują, albo z opuncją lub z pomarańczą. Genialnie smakują. Jak nie próbowałaś to zobacz sobie koniecznie, bo wybór jest spory http://www.smacznaherbata.pl/zielone1/herbaty-zielone/1/ a takie nietypowe smaki mnie podchodzą najbardziej.
    Cytuj
  • Ogryzka 13 sie 2017, 13:40
    Zielona herbata z pomarańczą ma świetny smak. Jak tylko jestem w sklepie to jakąś herbatę z tych Big-Active biorę. Nie tylko zieloną o różnych smakach, ale też pu-erh.
    Cytuj
  • weronikamars 18 sty 2018, 9:38
    Ostatnio kupiłam w biedronce różaną, nawet dobra. Wiecie gdzie jeszcze można dostać herbatę o takim smaku?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Import z Chin