Favore.plForumPozostałe tematy

Internetowe cv

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Internetowe cv

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • anexx 20 maj 2011, 10:15
    Hej !
    Co myślicie o tworzeniu swoich CV w formie internetowej? To podobno ostatnio bardZo modny i jednocześnie skuteczny sposób zdobycia pracy. Słyszałam, ze teraz pracodawcy wolą "wygooglać" swojego przyszłego pracownika niż przegladać zwykłe CV w formie papierowej. Co o tym sądzicie?
    Cytuj
  • ArtHrabia 20 maj 2011, 12:02
    To fajny sposób na rozreklamowanie swojej osoby. Teraz są serwisy oferujące video CV gdzie potencjalny szef może zobaczyć swojego kandydata jak wygląda, jak mówi, albo jakie ma oczy - ciepłe czy fałszywe.
    Tylko ja bym to traktował raczej jako dodatek, atrakcję lub coś oryginalnego.
    Cytuj
  • Baak 23 maj 2011, 2:57
    Z drugiej zaś strony papierowe zawsze pozostanie w jednych rekach, zas elektroniczne moze przejrzec prawie kazdy. Nie chcialbym, by moje cv bylo publicznie dostepne prawie dla kazdego.
    Cytuj
  • anexx 24 maj 2011, 9:31
    Chodzi o to, że słyszałam, że jst taka firma CV nowej generacji i to nie polega na tym, że wszyscy mają dostęp do naszego Cv, ale ta firma tworzy profesjonalną stronę - wizytówkę o nas czyli o kandydacie szukającym pracy. I do bazy tych danych dostęp mają potencjalni pracodawcy, a dane kontaktowe są podobno ukryte, kontakt z kandydatem mogą uzyskać za pośrednictwem firmy kreującej internetowy wizerunek kandydata. Mi się ten pomysł podoba i zastanawiam się, czy w to nie zainwestować... Takim ciekawym plusem zdaje się być to, że oni wykonują profil osobowości kandydata na podstawie wcześniejszych testów - pracodawca może zobaczyć mocne strony kandydata i to czy jego charakter spełnia jego oczekiwania, a przy tym wie, że to są obiektywne dane, a nie np próba zareklamowania się kandydata. Co o tym sądzicie?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum