Favore.plForumPozostałe tematy

Jaka firma kurierska?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka firma kurierska?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • tania_s 28 lut 2012, 11:24
    Wysyłam dużo paczek w związku z działalnością i mam takie pytanie, jaka firmę kurierską polecacie? Zależy mi żeby kurier odbierał paczki u mnie, żebym nie musiała sama ich dowozic, no i zeby cenowo było w miarę korzystnie. Może ktoś coś polecic?
    Cytuj
  • martag 16 mar 2012, 4:34
    Mnie koleżanka poleciła wysylamtaniej.pl i wypróbowałam. Jak dotąd nie miałam problemów, a cenowo wychodzi na pewno korzystniej niż poczta, innego porównania nie mam.
    Cytuj
  • kajtos 15 paź 2013, 19:59
    Ja mam duże doświadczenie w kwestii kurierów, ponieważ prowadzę sklep internetowy. Najtaniej wychodzi wysyłać przez firmę A paczki dochodzą bardzo szybko i bezpiecznie
    Cytuj
  • sloneczko9 22 paź 2013, 13:51
    Działam głównie przez allegro. Sprzedaje rękodzieło, szkło itd Są to dosyć delikatne przedmioty więc paczki muszą być transportowane w odpowiednich warunkach. Odkąd przesiadłam się na usługi Express przestałam otrzymywać zwroty z powodu uszkodzonego towaru. Cenię sobie współpracę dlatego tutaj o tym piszę uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 22 paź 2013, 14:28
    Czasami lepiej podjąć współpracę z jakąś małą firmą kurierską, która jest nowa na rynku. Ma zazwyczaj niezłe ceny i bardziej się stara, żeby zaistnieć.
    Cytuj
  • modeko 23 paź 2013, 12:10
    My jesteśmy zadowoleniu z firmy DPD... Jest to jedna z najtańszych firm na rynku, świadczącej usługi kurierskie
    Cytuj
  • bonnnie 19 wrz 2014, 10:07
    ja bardzo często wysyłam przesyłki międzynarodowe i tanio wychodzi mi z FastPost.pl na stronie jest kilku przewoźników, umieszczony jets tam kalkulator dzięki czemu mogę obliczyć sama już koszt wysyłki.
    Cytuj
  • martinus22 29 paź 2014, 19:19
    bonnnie napisał:ja bardzo często wysyłam przesyłki międzynarodowe i tanio wychodzi mi z FastPost.pl na stronie jest kilku przewoźników, umieszczony jets tam kalkulator dzięki czemu mogę obliczyć sama już koszt wysyłki.
    W serwisie [url=http://24paczki.pl]24paczki.pl[/url] też masz kilku przewoźników i działają nawet międzynarodowo. No i mają jedne z lepszych cen na rynku za przesyłki, do Anglii szczególnie.
    Cytuj
  • wezo 9 kwi 2024, 9:53
    Sprawdź sobie https://naturawitasp.pl/coraz-wiecej-sklepow-wysyla-towar-do-niemiec/ to dobra oferta.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum