Favore.plForumPozostałe tematy

Korzystacie z zakupów grupowych?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Korzystacie z zakupów grupowych?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • hanka100 2 mar 2012, 17:29
    Witam. tak sie zastanawiam nad fenomenem grupowych zakupów. Ostatnio jest na to wielkie bum. Czy wy z tego korzystacie? Faktycznie udaje Wam się coś zaoszczędzić?
    Cytuj
  • owa-ll 2 mar 2012, 18:13
    kto szuka nie bladzi
    jezeli cos chcesz to warto kilka dni przeszukac interent i oczywiscie polecane i sprawdzone wczesniej strony w celu znaleznienia jakiegos rabatu

    tutaj kupilem ksiazke w dobrej cenie na szczescie korzystalemk nie raz z tej strony wiec wiedzialem co biore
    Cytuj
  • klaudia_x 2 mar 2012, 22:14
    No jasne że korzystam. Na zakupach grupowych można uzyskać duże rabaty i wiele zaoszczędzić. Ostatnio kupiłam sobie kilka nowych ciuszków i zaoszczędziłam prawie połowę kwoty ! Więc mnie wcale nie dziwi fenomen takich zakupówuśmiech
    Cytuj
  • hanka100 15 mar 2012, 16:18     (ostatnio zmieniony przez autora 29 mar 2012, 10:57, w całości zmieniany 1 raz)
    No to super, w taki razie sama też spróbuję. Muszę tylko trochę poszperać wielki uśmiech
    owa - super książka, czy może bardziej album co? przebiegły
    Cytuj
  • mirka03 10 gru 2012, 20:29
    Ładna promocja. Faktycznie taki poradnik przydał by się każdej chyba parze uśmiech Można się czegoś nowego nauczyć uśmiech Tak myślę czy nie zafundować 101 sposobów sobie i mojemu partnerowi na walentynki w końcu to już blisko uśmiech zlecia raz dwa i coś będzie trzeb kupić tak czy siak uśmiech Jak myślicie czy to fajny pomysł na taka okazje ?przebiegły przebiegły
    Cytuj
  • pistacja 13 gru 2012, 14:49
    Nie tylko korzystam, ale i powoli się uzależniam. To bardzo fajny sposób na kupienie czegoś dużo taniej niż w normalnych warunkach, co mi jak najbardziej odpowiada. Często wykupuję tam wycieczki, korzystam z promocji na książki i kosmetyki, nierzadko również ubrania. To samo zresztą tyczy się sprawdzonych klubów zakupowych. Codziennie pojawiają się tam nowe oferty i kuszą niskimi cenami. Czasami wręcz boję się tam wchodzić, żeby mi nic nie zawróciło w głowie, kiedy jednak mam dla siebie "dzień dobroci", sprawiam sobie chociaż niewielki prezent, typu pięknie pachnąca świeczka uśmiech. Nic już na to nie poradzę. Kobiety już tak po prostu mają uśmiech.
    Cytuj
  • hanka100 17 gru 2012, 16:45
    mirka03 napisał:Ładna promocja. Faktycznie taki poradnik przydał by się każdej chyba parze uśmiech Można się czegoś nowego nauczyć uśmiech Tak myślę czy nie zafundować 101 sposobów sobie i mojemu partnerowi na walentynki w końcu to już blisko uśmiech zlecia raz dwa i coś będzie trzeb kupić tak czy siak uśmiech Jak myślicie czy to fajny pomysł na taka okazje ?przebiegły przebiegły
    Tu jest znowu promocja na niego. Warto w takim okresie kupować, bo normalnie kosztuje ponad 100 zł
    Cytuj
  • mirka03 7 lut 2013, 18:13
    To zależy gdzie ktoś kupuje ! Ja np. w zeszłym roku chciałam na walentynki mojemu chłopakowi kupić album z pozycjami seksualnymi na prezent uśmiech ale był tak drogi że odpuściłam. W tym roku znalazłam na allegro ten album w bardzo dobrej cenie. Zawsze może coś wykombinować uśmiech polecam fajny prezent dla dwojga ! uśmiech
    Cytuj
  • malinkka 14 lut 2013, 16:06     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lut 2013, 16:06, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja bardzo często korzystam z zakupów grupowych. Co najmniej raz w tygodniu kupuję taką ofertę przymrużenie oka Najczęściej jest to Gruper- jeszcze się nie zawiodłam!
    Cytuj
  • pati09 15 lut 2013, 19:47
    Mi mąż zafundował voucher do SPA jako prezent na walentynki właśnie z zakupów grupowych. Dawno tak się nie odprężyłam. Nie pierwszy już raz miałam styczność z Gruperem, a przy każdej kupionej ofercie zbieram Gruperozłotówki.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum