Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki laptop wybrać?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki laptop wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • anitazielke 7 paź 2011, 15:02
    Chyba każdy student przyzna, że laptop na zajęciach to spore ułatwienie. Sama korzystam z Apple i moi znajomi również. Teraz dobrego laptopa można kupić za grosze, bo trwa okres promocyjny
    Cytuj
  • calvaro25 3 gru 2011, 10:09     (ostatnio zmieniony przez autora 3 maj 2012, 14:38, w całości zmieniany 2 razy)
    Każdemu przydatny i pomocny jest komputer niezależnie od przynależności społecznej.To stał się produkt tak niezbędny jak np. samochód, bez którego nie da się swobodnie funkcjonować. Czy kupimy go w dobrym sklepie internetowym czy gdzie indziej to już inna para kaloszy. Najważniejszy jest wybór modelu, który będzie nam najbardziej odpowiadał i spełniał nasze potrzeby, a z tym bywa różnie. Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził ! język


    Cytuj
  • FireWaLL 3 gru 2011, 12:48
    To chyba nie ten dział przebiegły

    To zależy co kto woli mobilność czy moc.
    Jak mobilność to jakiś netbook, a że wszystkie są podobne to różnicy wielkiej nie robi.
    Za to laptop mocny powinien mieć 17,3 cala, masę ramu i szybki proce.
    Grafa jak kto woli, do gier owszem mocna a jak do innych zastosowań to zwykła wystarczy.
    Chyba że to laptop dla grafika, ale cena to ok 10 tys. złotych. a i tak najlepszy najważniejszy jest monitor zewnętrzny.
    Cytuj
  • tetete 9 lut 2012, 14:12
    Ja osobiście, jeśli chodzi o laptopy to lubię Toshiby, długo trzymają baterię i mają dość porządny sprzęt. Ostatnio wypatrzyłam ten laptop w dobrej cenie wydaje się być porządny, chociaż wszystko zależy od tego do czego potrzebuje się komputer, do pracy, gier, przeglądania www?
    Cytuj
  • Marcelina79 18 lut 2012, 9:01
    Ostatnio dużo znajomych chwali sobie firmę Dell, i właśnie na wyżej wymienione stronie znalazłam takiego netebooka. Osobiście mam laptopa i jestem zadowolona. Szczerze niby wybór jest duży, ale jak się patrzy na poszczególne parametry, to dużo laptopów odpada. A wiadomo, bez komputera czy laptopa ani rusz.
    Cytuj
  • mula 1 maj 2012, 20:19
    Nie jestem wymagająca jeżeli chodzi o sprzęt, ale z reguły wybieram dobre rzeczy, tak również jest z elektroniką. Dobry laptop to podstawa - przydaje się zarówno w domu, jak i do pracy. Obecnie jest mnóstwo marek, które można by polecić w tym temacie. Ja bym wskazała Lenovo - mają bardzo ciekawe laptopy, nieźle wyposażone i w zasadzie niezawodne. Na x-kom rzuciły mi się w oczy ze trzy modele, które chętnie bym przyjęła. A tak na marginesie, to można w ich konkursie na agenta też fajne wygrać.
    Cytuj
  • marek100 4 maj 2012, 10:23
    Asus wydaje się też dobrym kompromisem między jakością i ceną.
    Cytuj
  • Kajakarz 8 paź 2012, 20:16
    Ja też lubię laptopy Toshiby - nieźle hulają i dość długo pracują na bateriach, ale z tego co sie orientuję, to Asusy i HPki też dają radę. Grunt to cenę dobrą wyhaczyć, albo jakąs okazję - bo akurat z tym, że dobry sprzęt to się dostanie za "grosze" to się tak do końca nie zgodzę.
    Cytuj
  • mikolaj898 16 maj 2013, 22:19
    Można kupić taniego i dobrego laptopa, jeśli korzysta się z dobrego i wiarygodnego [url=http://]rankingu laptopów[/url].
    Cytuj
  • hasanna 17 maj 2013, 11:20     (ostatnio zmieniony przez autora 17 maj 2013, 11:21, w całości zmieniany 1 raz)
    tylko czy taki ranking może w ogóle być wiarygodny???
    Cytuj
1 2 z 2