Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent dla córki?, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla córki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  7 8 9 10 11 12 13 z 13  
  • Sylviaa_900 12 mar 2018, 14:55
    Bielizna to moim zdaniem nie bardzo. Raczej książki, kosmetyki, jakieś urządzenia do stylizacji włosów…
    Cytuj
  • zagubiona 23 kwi 2018, 13:56
    Moja córka urzadza swoje nowe mieszkanie. Szukając pomysłu na prezent trafiłam na propozycję Candy. Zainteresowały mnie pralki. a konkretnie ta CVST G382DM-S Jest to pralka energooszczędna na 8 kg wsadu. Poza tym idealnie zmieści się w wnęce jaka jest w łazięce. Ładowana od góry, myśle że to korzystne rozwiązanie.
    Cytuj
  • han26 28 kwi 2018, 8:56
    Co do biżuterii to piękną i dobrej jakości ma Apart.
    Cytuj
  • kava 22 maj 2018, 12:47
    Dla nastolatki i starszej to lokówka jest spoko, curl secret jest w promocji w medi markt z kartą do mohito, sama mam tę lokowkę,jestem w stanie w10minut zrobić sobie całą burzę loków, łatwo szybko i bez nerwów, na imprezy, wesela i ostatnio na komunię też tak robilam włosy i super się trzymają
    Cytuj
  • kaja29 26 maj 2018, 22:05
    Moja córka ma 29 lat i z okazji że od niedawna jest na swoim to chcemy z mężem kupić jej piekarnik Candy z podwójnym systemem czyszczenia, Nie ma swojego piekarnika i bardzo nad tym biedna ubolewa. Mam nadzieje że spodoba jej się prezent, bardzo lubi zresztą tego producenta więc chyba się jej spodoba.
    Cytuj
  • Luizka23 7 wrz 2018, 5:25
    Weź jej telefon dotykowy i najlepiej jeszcze taki, który będzie miał dobre paramtetry. http://www.play.pl/telefony/ W Playu bez problemu pomogą Ci dobrac odpowiednią ofertę i można tanim kosztem miesięcznym przy abonamencie zrobić córce prezent na lata
    Cytuj
  • jackowskyy 27 wrz 2020, 15:34
    ja swojej kupiłem telefon, wybrałem alcatel 3X 2020. Córka zadowolona, bo telefon działa świetnie, robi ładne zdjęcia i nawet bateria nieźle trzyma.
    Cytuj
  • Masa 24 lis 2020, 18:31
    Alcatele ogólnie wypuściły gro bardz dobrych telefonów w świetnej cenie
    Cytuj
  • jarzebina 30 lis 2020, 16:08
    jackowskyy napisał:ja swojej kupiłem telefon, wybrałem alcatel 3X 2020. Córka zadowolona, bo telefon działa świetnie, robi ładne zdjęcia i nawet bateria nieźle trzyma.
    a korzystacie z tej funkcji ładowania zwrotnego? Czytałam, że można z tego telefonu naładować inne urządzenie jak z powerbanka
    Cytuj
  • zylek 17 lis 2021, 12:39
    Taki sobie pewniaczek, który powinien się u każdego sprawdzić, zobaczcie - empikfoto.pl/fotoksiazki
    Zbierzcie jak najwięcej sensownych fotek, to będziecie mieć z tego coś ciekawego, sensownego, no i fajną pamiątkę.
    W tym na raz mieści się mnóstwo fotek i to jest jedna z największych zalet takich zakupów.
    Ale wiadomo - kwestia taka, co komu odpowiada.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum