Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent dla przedszkolaka ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla przedszkolaka ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • erykit 21 sie 2013, 16:47
    Ja ostatnio na urodziny mojego siostrzeńca kupiłem materiał na ładne ozdoby świąteczne, wieczorem przez dwie godziny robiliśmy ciekawe ozdoby. Efekt był zaskakująco dobry, myślę że choinka na święta będzie wspaniałaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • zupcosinn 22 sie 2013, 19:08
    Też mam zawsze problem co kupić chrześniakowi. Ostatnio na urodziny dostał ode mnie książeczki interaktywne http://www.res-polona.com.pl/pokaz_towar.php?nrkat=388 . Fajna zabawa i podobno bardzo rozwijająca. Młody zachwycony i wszystkich molestuje żeby z nim grali.
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 14:49
    Też myślę, że książeczki interaktywne to świetna sprawa dla dziecka! Fajne też są książeczki z naklejkami, gdzie naklejki trzeba przykleić w poszczególne miejsca.
    Cytuj
  • Meggi85 25 cze 2014, 15:31     (ostatnio zmieniony przez autora 25 cze 2014, 15:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Juz gdzieś tu pisałam, ze wedlug mnie fajne są prezenty też użytkowe, a nie tylko takie na raz i do zabawy. Książki to fajna sprawa, ale niektore bywają drogie. Jak coś niedrogiego odciążającego rodzicow to może plecak fajny z wyposażeniem. Jakiś z postaciami z bajek, albo cale zestawy.


    Cytuj
  • kafara 27 cze 2014, 9:57
    Moje dziecko ma urodziny w połowie lipca. Od wrzesnia idzie do pierwszej klasy i już doczekać się nie może więc postanowiliśmy z mężem że kupimy my plecak i inne gadżety z serii Star Wars - bajkę bardzo lubi.
    Cytuj
  • MartynKa79 28 cze 2014, 23:48
    Na Figolandii mają szeroki wybór St.Majewski - na pewno bez problemu skompletujecie fajny zestaw. uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2014, 7:37     (ostatnio zmieniony przez autora 30 cze 2014, 7:37, w całości zmieniany 1 raz)
    Widzę, że nie tylko ja kupuje z tego sklepu. Figolandia ma ogromny wybór i chociażby ten zestaw co wrzuciłam z st.Majewscy podpatrzylam u nich. Można znaleźć tam cos dla każdego dziecka.
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 19 sie 2014, 15:49
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • magdi5 30 sie 2014, 21:04
    Zabierz dziecko w jakieś fajne miejsce-park linowy, zoo gdzieś gdzie nie było.
    Cytuj
  • MartynKa79 1 wrz 2014, 7:14
    Meggi85 napisał:Widzę, że nie tylko ja kupuje z tego sklepu. Figolandia ma ogromny wybór i chociażby ten zestaw co wrzuciłam z st.Majewscy podpatrzylam u nich. Można znaleźć tam cos dla każdego dziecka.
    W 3kropki mają tego całe mnóstwo. Aż sama nie wiedziałam, że stMajewski ma aż tak szeroką paletę produktów!
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Kojec dla Psa.