Favore.plForumPozostałe tematy

Katar u dziecka, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Katar u dziecka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 z 2
  • artie 12 kwi 2021, 21:59
    Ja kupuję wersję Marimer Inhalation - w ampułkach, specjalnie przeznaczona właśnie do nebulizacji uśmiech
    Cytuj
  • Brigget 18 kwi 2021, 18:40
    Marimer faktycznie niezawodny, fajnie, że nie zawiera konserwantów i można stosować już u takich maluszków.
    Cytuj
  • Karii 27 kwi 2021, 9:02
    A tą nebulizację Marimerem to jakiego wieku dziecka praktykujecie? Czy faktycznie przynosi dobre efekty?
    Cytuj
  • jarzebina 27 kwi 2021, 21:50
    Karii napisał:A tą nebulizację Marimerem to jakiego wieku dziecka praktykujecie? Czy faktycznie przynosi dobre efekty?
    Marimer inhalation jest od 1 dnia życia, więc w razie potrzeby możesz stosować nawet u noworodka.
    Cytuj
  • Karii 28 kwi 2021, 10:00
    To chyba zakupię, ciężko znaleźć coś dla takiego malucha co nie zrobi mu więcej krzywdy niż pożytku ale też nie będzie trudne w stosowaniu.
    Cytuj
  • Guziczka 28 maj 2021, 10:58
    Też planuje zakup Marimeru, ciągle jakiś katar się pojawia, a dziecko małe więc walka nie jest taka prosta, może Marimer nam pomoże.
    Cytuj
  • Patka91 27 lip 2021, 21:27
    Kupcie Marimer Baby jeśli macie małe dzieci, on ma fajny aplikator, łatwiejsza i bezpieczniejsza aplikacja.
    Cytuj
  • Uncia 31 lip 2021, 10:06
    Kupiłam wczoraj Marimer do inhalacji bo córka miała tak zatkany nos i kaszel od tego, już myślałam, że nic nie pomoże, ale na szczęście udało się i spała w nocy spokojnie.
    Cytuj
  • Marta8001 25 sie 2021, 17:11
    U nas też marimer fajnie się sprawdza, dobrze oczyszcza nos z wydzieliny.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum