Favore.plForumPozostałe tematy

Klo sortował śmieci w blokowiskach

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Klo sortował śmieci w blokowiskach

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • ryszard5a 2 lip 2013, 12:40
    tysiące ludzi ,miedzy innymi bezdomni ,wszystko co można było zatargać do skupu tam się znalazło,najpierw pozamykano im śmietniki na kłódki by tego robić nie mogli bo byli inni co sortowali odpady przy wysypiskach śmieci ,cały czas toczy się walka oto kto na tym łapę połozy, jeżeli chodzi o blokowiska puki nie będzie indywidualnych koszy dla poszczególnej rodziny ,kto stwierdzi czyje śmieci nie posortowane ,wiadomo wszyscy chcą taniej wiec rzucili się na opcję sortowania a puki co to jeden bałagan śmietniki za małe ,a problem za duży nawet dla tych co łapę na ten biznes chcą położyć .są chętni co to robili dla nas za darmo ,jak zwykle nie wolno ,co oni źle robili nikt nie wyjaśnia tylko magiczne słowo dla mas się wrzuca ,ustawa nakazuje tak i tak nie inaczej ,puki co sami mają problem ,życzę powodzenia .
    Cytuj
  • ciktik 2 lip 2013, 13:51     (ostatnio zmieniony przez autora 13 sty 2014, 15:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Bezdomni używali śmietników do tego, żeby tam mogli przenocować i wypić alkohol. Ile razy ja widziałem jak trzech siedziało w śmietniku i sobie piwo popijali.
    [url=http://www.osrodekintra.pl/menu-3/psychoterapia/grupy-terapeutyczne]http://www.osrodekintra.pl/menu-3/psychoterapia/grupy-terapeutyczne[/url]
    Cytuj
  • ryszard5a 3 lip 2013, 20:23
    zawsze to lokal i amatorzy się czasami znaleźli co smród im nie obcy ,ale tyle żartem ,by ludzie horroru nie przeżywali z sortowaniem jak już muszą . w świecie cyfryzacji czy nie czas najwyższy oznakować produkty numerami ,nie kolorami które opakowanie do którego pojemnika ,kolory w różnym świetle różnie wyglądają a od 1 do pięciu to potrafimy porachować i cyferkę rozróżnić . a więc cyfryzacja na śmietniki tam jak tlen potrzebna .
    Cytuj
  • ryszard5a 3 lip 2013, 20:34
    a więc produkujący pokażcie że potraficie , minister cyferkę przydzieli a wy już tam wiecie czy wasz produkt ze stali czy plastiku do której grupy towarów go zaliczyć uważam puki tego nie dopną to szkoda naszego czasu bo i nie my taki mamy bałagan tylko ten biznes co na nas, na każdym kroku robi kasę .
    Cytuj
  • ryszard5a 3 lip 2013, 20:44
    do recyklingu jest aż 9 różnych oznaczeń które trzeba wrzucić do jednego pojemnika ,jeden z przykładów który wystarczy połączyć jedną cyferką niech będzie 5 ,nie ważne ze są znawcy co potrafią rozróżnić PCV od innego polipropylenu .puki co trzeba z listą chodzić do sortowania bo kto to zapamięta .bzdura bzdurę goni a ktoś za to kasę kroi .
    Cytuj
  • ryszard5a 3 lip 2013, 20:48
    a więc zróbmy to szybko każdy kto jest za tymi cyferkami niech jak tylko to przeczyta jeżeli się zgadza zemną krótko wpisze '' tak ''
    Cytuj
  • czotra 4 lip 2013, 14:44
    Te całe sortowanie jest całkowitym nieporozumieniem. Po co my, obywatele mamy je sortować, skoro na wysypisku i tak jest wszystko na jedną kupę wyrzucane ?



    Cytuj
  • ryszard5a 6 lip 2013, 10:28
    surowce wturne to pieniądze ,ale by je dostać trzeba mieć odbiorcę ,sporo firm do tej pory już sortowało śmieci by odzyskać z nich wszystko to za co dostawali kasę ,przykład KG sprzętu elektronicznego to 3 zł. Wiadomo jak będą z naszej pracy sobie kpić to się zakończy tak szybko jak się zaczęło .wczoraj widziałem załadunek pełnych dzwonów mają one uchwyty na dźwig ,ale auto jego nie miało,zamiast tego czterech pracowników i jedna obserwatorka z gminy ,nie było lekko o wypadek nie trudno ,szczególnie dzwon ze szkłem waży sporo ,puki co radzą sobie jak mogą czym mają troszeczkę jak koń pod górę .Szczególnie w małych gminach zanim odważą się na zakup sprzętu to takie obrazki będą miały miejsce .
    Cytuj
  • Edmund22 12 lip 2013, 0:41
    Ja sortowałem i sortuję nadal. Mimo, że mieszkam w bloku, w którym do tej pory miałem śmietnik, do którego i tak ludzie wrzucali wszystko co się da. W mieszkaniu miałem stojaki na worki, do każdego wrzucałem co innego i w miarę możliwości starałem się sortować - plastik do plastiku, szkło do szkła no i cała reszta. Teraz jest jeszcze lepiej - sortuję i robię to z przyjemnością.
    Cytuj
  • ryszard5a 15 lip 2013, 11:26
    Fajnie mieć poczucie dobrze wykonanej pracy ,sprzątanie po sobie to czynność która musi nam towarzyszyć ,ale dla bardzo leniwych i nie rozróżniających co jest co ocyfrowanie opakowań bardzo by pomogło i uprzyjemniło tą czynność ,każdy co to przeczyta niech trąbi że cyferki to krok milowy by naprawdę zrobiło się czyściej ,ułatwiajmy sobie życie nie róbmy wszystkiego na silę ma być łatwo i przyjemnie ,a potem satysfakcja ,jeszcze ras numerki na dzwonach i na opakowaniach ,każdy producent zna swoje opakowania więc nie będzie żadnego problemu nadrukować odpowiedni numerek ,to tylko pięć cyfr do wyboru ,1 papier,2 plastik (nie wiem dlaczego każą z metalem mieszać chyba by ograniczyć pojemniki )3 szkło ,4 elektronarzędzia ,5 baterie ,wiadomo że są jeszcze inne odpady medyczne (tabletki ),żarówki to niby w sklepach ,ale takie śmieci mamy nie na co dzień .
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum