Favore.plForumPozostałe tematy

Lepszy kot czy kotka?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lepszy kot czy kotka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Bonobo 1 maj 2015, 1:44
    Nie przepadam za kotami, nic złego oczywiście im nie zrobię..ale wole pieski :-)
    Cytuj
  • szarlottka 18 cze 2015, 8:13
    Kotka, jest z nią mniej problemów podobno uśmiech A wybrałaś już rasę? My mamy persa od 10 lat. Kupując kota warto znaleźć odpowiednią karmę dla niego i jakieś zabawki. Nasz kot uwielbia kocimiętkę i mysz na baterie wielki uśmiech Lata za nią po całym mieszkaniu jak opętany.
    Cytuj
  • losia 24 cze 2015, 21:48
    Jeżeli chodzi o płeć kota to powiem tak kotka jest bardzo aktywna lubi się zazwyczaj bawić i psocić kocury są bardziej leniwe i nie narobią tylu szkód co mała kotka. Jeżeli chcesz sprawić zwierzaka to nie zapomnij o odpowiedniej karmie i akcesoriach dla kota.
    Cytuj
  • june45 25 cze 2015, 10:47
    Wysterylizowana kotka uśmiech
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 22 paź 2015, 13:14
    ja tez wolę kotki, mam w domu dwie wielki uśmiech
    Cytuj
  • Fin 14 lut 2016, 14:50
    Kotki są łagodniejsze z natury. Sterylizacja potrzebna dla obu płci.
    Cytuj
  • Lenuszka 8 mar 2016, 14:00
    Miałam kotkę i kocura. Tak naprawdę to zależy od charakteru danego kota. uśmiech Jeden będzie przyjazny, inny bardziej samotnikiem, a jeszcze inny strasznym rozrabiaką uśmiech
    Cytuj
  • Tedd66 17 mar 2016, 15:15
    Akurat koty są czyściejsze od psa, jak narobią w trawnik to wpierw wykopią dołek i zakopią zawartość. Z kotkami jest taki problem że mogą mieć małe kotki.
    Cytuj
  • Amee 1 cze 2016, 2:26
    Sprawdźcie najpierw czy wasze dziecko nie jest uczulone na koty. Ja osobiście wole kotki <3
    Cytuj
  • auster33 4 cze 2016, 11:19
    Według mnie kot. To od gustu zależy.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum