Favore.plForumPozostałe tematy

Mlekomaty

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mlekomaty

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • Yago 26 mar 2011, 22:37
    Słyszeliście o mlekomatach? A może znajdzie się na forum ktoś, kto już skorzystał? Strasznie jestem ciekawy czy to rzeczywiście takie fajne ,w sensie czy mleko dobre i świeże, ile kosztuje itp.
    Cytuj
  • D3niCle0 27 mar 2011, 0:12
    Pierwsze słyszę, co to takiego?
    Cytuj
  • birata 27 mar 2011, 8:48
    Ja słyszałam, a nawet widziałam na osiedlu u mojej mamy, ale jeszcze się nie odważyłamprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Piekarzowa 27 mar 2011, 12:14
    Mlekomaty to wynalazek z Czech, chodzi o to żeby sprzedawać świeże mleko bez pośredników. To są takie automaty z mlekiem i pojemnikami. Świeże mleko jest tam tylko przez kilka godzin, wrzucasz pieniądze i dostajesz schłodzone, nieprzetworzone mleczko (prawie) prosto od krowyuśmiech Sama jeszcze nie próbowałam, ale zamierzam jak tylko jakiś upolujęprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Stinaa 27 mar 2011, 14:23
    We Wrocławiu już są, piłam to mleko i muszę przyznać, że jest ogromna różnica! Mleko z kartonu to przy tym ohyda, odtąd do picia bede chyba tylko z mlekomatu kupować. Tym bardziej dla dzieci warto.
    Cytuj
  • Yago 27 mar 2011, 16:51
    A po ile we Wrocławiu takie świeże mleczko?uśmiech Najpierw trzeba kupić pojemnik tak?
    Cytuj
  • Stinaa 27 mar 2011, 17:26
    Tak, do wyboru są butelki szklane i plastikowe. Te drugie są tańsze, ale wolałam szklaną, więc na dzień dobry musiałam za nią dać 12zł. Litr mleka kosztuje 3zł, można też kupić 0,5l za 2,5zł więc się za bardzo nie opłaca.
    Cytuj
  • Cloudy 27 mar 2011, 18:06
    Co?? Jak to, czyli za litr mleka trzeba dać 15zł? To jakiś absurd...
    Cytuj
  • Stinaa 27 mar 2011, 20:53
    Cloudy napisał:Co?? Jak to, czyli za litr mleka trzeba dać 15zł? To jakiś absurd...
    A skąd! Litr mleka kosztuje 3zł, reszta to koszt butelki, która jest zwrotna, wiec to jakby kaucja. Mozna wziąćsobie plastikową, która jest o wiele tańsza, no ale ja się zdecydowałam na szklaną, bo nie llubię plastikuuśmiech
    Cytuj
  • Domatorres 27 mar 2011, 22:24
    Pierwsze słyszęuśmiech Czego to ludzie nie wymyślą... ale mam nadzieję, że i w mojej okolicy niedługo będzie można przetestować to super urządzenie, bo to mleko z kartonu to już mało przypomina prawdziwe mleko. Człowiek już zapomniał smak i zapach mleka! Zobaczymy ile warte to z automatu. A nie mozna przynieść własnej butelki?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum