Favore.plForumPozostałe tematy

Praca dodatkowa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca dodatkowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Marta30S 29 gru 2012, 22:01
    i kto w to uwierzy...
    Cytuj
  • Jana1 29 sty 2013, 11:14
    Pewnie parę osób... Jeśli idzie o dorabianie do pensji, na studiach czy na emeryturze, to jest sporo możliwości, choć to zależy od kwalifikacji. Dużo można o tym napisać. Fajne porady i pomysły można znaleźć tutaj:
    Cytuj
  • mmajew 29 sty 2013, 13:04
    Raczej nikt nie uwierzy w to, że za takie ankiety będzie się zarabiać 15 zł na godzinę, ponieważ zleceniodawca nawet nie ma firmowego maila, a to jednak o czymś świadczy.


    Cytuj
  • Swojezdanie 29 sty 2013, 20:42     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2013, 20:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli chodzi o pracę dodatkową, to jednak lepiej zgłosić się do jakiejś większej firmy, znanej na rynku, wtedy mniejsze ryzyko, że nas wyrolują. Mężczyźni mogą pracować w ochronie, pomagać na budowie, latem kosić trawę w kompleksach zielonych, albo teraz zimą podjąć się pracy przy odśnieżaniu, a kobiety mogą dorabiać sobie jako opiekunka do dziecka, czy hostessa na promocjach uśmiech Zawsze się znajdzie jakaś praca dorywcza, gorzej później z pracą stałą, ale to temat na osobny wątek ;-)
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 14:31     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 14:31, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja pracowałam w czasie studiów właśnie jako opiekunka do dziecka. Nie jest to łatwa praca, trzeba mieć do niej dar, być cierpliwym i przede wszystkim mieć dobre podejście do dzieci, ale można na tym całkiem nieźle zarobić, szczególnie, kiedy np. dodatkowo znamy język obcy lub umiemy grać na jakimś instrumencie. Są agencje dla niań, które zatrudniają nianie językowe. W ten sposób łączy się zawód opiekunki z zawodem korepetytora. Myślę, że to świetny pomysł i w sumie żałuję, że sama na to swego czasu nie wpadłam.
    Cytuj
  • Leon99 18 cze 2015, 10:19
    Moja siostra znalazła pracę jako hostessa. Co prawda na początek to umowa o dzieło http://www.domenahostess.pl/umowa-zlecenie-czy-umowa-o-dzielo.html ale zawsze coś. W końcu od czegoś trzeba zacząć. Faktycznie praca nie jest łatwa ale w domu sie nic nie wysiedzi
    Cytuj
  • june45 25 cze 2015, 10:54
    O dzieło jest gorsza od zlecenia.
    Cytuj
  • losia 3 lip 2015, 18:16
    Ja często podejmuje pracę dodatkowe w postaci hostessy albo tajemniczego klienta. Do tego wymogi nie są ogromne
    Cytuj
  • betina22 21 lip 2015, 21:08
    Myślę o pracy jako agent ubezpieczeniowy. Można mieć elastyczny grafik a na tym by mi bardzo zależało.
    Cytuj
  • adilubin 23 lip 2015, 9:50
    Ja jeszcze dodam, że dawanie korepetycji to fajny pomysł. Praca przyjemna, jeśli wybierze się przedmiot taki, który nas interesuje i uczniowie w miarę pojętni i 'spokojni', a za godzinkę nie mało można zarobić wielki uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum