Favore.plForumPozostałe tematy

Praca jako opiekunka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca jako opiekunka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • zielonakaruzela 17 gru 2013, 1:44
    hej, wiecie, jak wygląda praca jako opiekunka? zaczynam się zastanawiać, żeby po świętach wyjechać, te wszystkie podwyżki od nowego roku...ktoś pracował? np z firmą gowork? widziałam tu wspominek kilka o niej...i jestem ciekawa. dzięki!
    Cytuj
  • losia 27 lip 2015, 12:37
    Praca wymaga wiele cierpliwości i przede wszystkim dobrego kontaktu z ludźmi. Jeżeli chcesz wyjechać za granicy i podjąć taka pracę jak ta http://praca.gratka.pl/oferta/opiekunka-osob-starszych-2883401.html to kluczowy będzie język. Myślę, że jest to fajna oferta pracy dla każdego kto lubi pracować z ludźmi
    Cytuj
  • june45 29 wrz 2015, 17:48
    Radzę zajrzeć na stronę znanych agencji pośredniczących.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 5 paź 2015, 15:24
    babka która kiedyś uczyła mnie angielskiego pracowała w Stanach jako opiekunka ale z tego co pamiętam to właśnie korzystała z pomocy jakiegoś biura bo sama tej pracy nie znalazła.
    Cytuj
  • june45 9 paź 2015, 14:41
    Moja koleżanka właśnie jest na takim wyjeździe Travel&Work i jest bardzo zadowolona uśmiech
    Cytuj
  • majesty15 17 paź 2015, 22:16
    Na portalach rekrutacyjnych jest wiele takich ofert.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 20 paź 2015, 15:08
    do takiej pracy trzeba mieć przede wszystkim cierpliwość i podejście do dzieci
    Cytuj
  • kasiuniaa 26 lis 2015, 9:38
    A czy ktoś z was sprawdzał jak wygląda taka opieka nad osobami starszymi? nie wiem czy to łatwe zajęcie?
    Cytuj
  • pistacja 26 lis 2015, 16:39
    Oczywiście, że nie jest to łatwe zajęcie. Jest to trudna i wymagająca praca.
    Cytuj
  • zott 30 lip 2021, 16:53
    Mogę śmiało polecić davi-seniorenhilfe uśmiech Moim zdaniem jednak z lepszych firm, do jakiej można trafić! Bezproblemowy kontakt, a dodatkowo mają wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Pieniądze też dobre uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum