Favore.plForumPozostałe tematy

Prezent dla dziecka, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla dziecka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 z 5  
  • martinus22 4 paź 2015, 1:21
    Napisz ile dziecko ma lat, będzie nam łatwiej odpowiedzieć na pytanie. Od razu napisz też ile chcesz wydać pieniędzy. My ostatnio złożyliśmy się w kilka osób na krzesełko dla dziecka jak szliśmy na pępkowe.
    Cytuj
  • june45 9 paź 2015, 14:44
    Można też dać bon do Smyka, dziecko będzie wiedziało co z nim zrobić. No albo rodzice przymrużenie oka
    Cytuj
  • UllKa 11 paź 2015, 13:35
    Te kolczyki wpadły mi w oko w aparcie, na prezent jak najbardziej moim zdaniem uśmiech dla dziewczynek zdecydowanie łatwiej coś fajnego kupić
    Cytuj
  • nina_ky 12 paź 2015, 9:59
    Co prawda wiem, że to ma być prezent dla dziewczynki, ale mimo wszystko uważam te kolczyki za dość kiczowate. I nigdy nie powiedziałabym, że można je zakupić w aparcie.
    Cytuj
  • zagubiona 2 lis 2015, 14:58
    Pomysł z kolczykami tez mi sie nie podoba. Jeśli to jest dziecko to lepiej coś co będzie tylko jej. Gra, maskotka, klocki, pomysłów jest wiele. A gdy byś tak jeszcze wiedziała co lubi robić, czym bawić, to już masz zadanie ułatwione.
    Cytuj
  • zott 2 lis 2015, 17:34
    Moja siostrzenica po długich namowach w końcu dostała kota od rodziców i jest zachwycona uśmiech Ostatnio jak do niej pojechalismy do otrzymała od nas relki z piurkami dla kota i zabawy nie było końca uśmiech
    Cytuj
  • Agna 8 lis 2015, 14:46
    UllKa napisał:Te kolczyki wpadły mi w oko w aparcie, na prezent jak najbardziej moim zdaniem uśmiech dla dziewczynek zdecydowanie łatwiej coś fajnego kupić
    Fajne i kolor bardzo przyjemny.Świtene mają też z postaciami z bajek Disneya.
    Cytuj
  • veganka 20 sty 2016, 10:31
    a może elektorniczna kostka dice+ z 1 darmowymi grami, dzieciaki uweilbiają elektronikę więc kostka moze okaząć sie swietnym rozwiązaniem.
    Cytuj
  • mizzzo1 26 sty 2016, 14:07
    Najlepiej zapytaj siostrę. Ja kupuje zwykle zabawki
    Cytuj
  • Avariel3 26 sty 2016, 19:23
    Może chodaczek? W tym roku jest chyba najbardziej potrzebny
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum