Favore.plForumPozostałe tematy

Prezent na ślub, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na ślub

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3  
  • 2 kwi 2015, 19:29
    hmm może bilet na koncert, o ile gra jej ulubiony zespół jakiś?
    Cytuj
  • karlaene 3 kwi 2015, 14:05
    Ja w walentynki byłam na weselu i w prezencie dałam młodemu kopertę, a młodej kwiaty i dzbanek Dafi. Wiem, ze tego nie ma i się przyda bo zastawę , sztućce i takie tam to mają. Przyda jej się w naszym miescie bo twardą wodę mamy.
    Cytuj
  • robertashunot 3 kwi 2015, 22:52     (ostatnio zmieniony przez autora 3 kwi 2015, 22:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Jaki prezent na ślub? Według mnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest jakaś ładna porcelana (np. serwis obiadowy), może i garnki, sztućce każdy ma, ale ładnego zastawy porcelanowej już nie przymrużenie oka
    Cytuj
  • martinus22 19 sie 2015, 19:18
    Garnki są dobrym pomysłem, bo młodzi będą się urządzać, więc o jeden wydatek mniej już na starcie. Kwestia tego, co wybrać i od siebie polecam Ci sprawdzić garnki Tefal Uno. Są idealne dla osób, które dopiero zaczynają przygodę w kuchni. Jest na nich nawet miarka, co znacznie ułatwia uśmiech No i jak można mieć sprzęt dobrej jakości w takiej cenie to nie masz się co wahać. I będzie to prezent na pewno przydatny.
    Cytuj
  • luna634 22 sie 2015, 18:24
    Garnki lub śliczna zastawa stołowa to chyba dobry pomysł przymrużenie oka
    Cytuj
  • Leon99 22 sie 2015, 20:48
    hmm a moze jakies dodatki do mieszkania? moze jakies gustowne ramki na wspolne, slubne zdjecia? Sporo jest takich np w sklepie Impresje24.pl - pamiatka na cale zycie!
    Cytuj
  • kwiatkowskaewa 24 sie 2015, 22:20
    Ja bym dodała do tych naczyń stołowych zestaw sztućców albo serwis kawowy.
    Można kupić mniejszy lub większy a takie prezenty służą potem przez lata.
    Cytuj
  • szarlottka 31 sie 2015, 10:45
    Ja zawsze na weselę daje kasę. Czasami kupuję kołdry, poduszki i ręczniki. Wszystko zależy od tego do kogo idę na wesele. Czasami też warto zapytać młodych co by chcieli dostać. U nas jest ostatnio moda na dawanie pieniędzy, niekoniecznie mi sie to podoba.
    Cytuj
  • ankit 6 wrz 2015, 13:20
    Za garnki można dać 100 zł, ale można i 3000 zł. Nie przesadzałbym jednak z ceną, ponieważ i w tej dolnej granicy można nabyć dobrej jakości naczynia (no może nie za te 100 zł, ale za ponad 200 już tak).
    Do tego bym dorzucił zestaw talerzy i młodzi mieliby w czym gotować i jeść obiady uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 10 wrz 2015, 8:27
    Najlepiej jednak moim zdaniem dać pieniądze.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Praca za granicą