Favore.plForumPozostałe tematy

Problem z moczeniem się

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem z moczeniem się

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • kava 28 maj 2018, 13:50
    Do jakiego specjalisty pójść z dzieckiem które nagle zaczęło się w nocy moczyć i sytuacja powtórzyła się kilka razy już? Trzbea jakieś badania robić?
    Cytuj
  • Ecia 30 cze 2018, 22:32
    Ile ma dziecko ?? Bo warto by było od tego zacząć ? Wtedy będzie można coś doradzić. No i jak długo to trwa. Czyli po prostu poprosimy o więcej informacji. A póki co kupić podkłady pod prześcieradło, a samo prześcieradło wyprać najlepiej w surfie, który ma bardzo ładny i dość długo utrzymujący się zapach
    Cytuj
  • Lilka32 28 wrz 2019, 21:52
    Najpierw do pediatry, trzeba zrobić badania, jak będzie ok, to do psychologa, zależy na jakim podłożu jest problem. Podkłady to idealne rozwiązanie, żeby łóżko nie poszło do wyrzucenia, sama takie kiedyś kupowałam z teny.
    Cytuj
  • Luiziana 29 wrz 2019, 9:44
    moge z czytsym sumieniem poleić środki na nietrzymanie moczu Tena. My zaopatrujemy się w aptece Doz, szybko bez skrepowania mamy super panią farmaceutkę
    Cytuj
  • Uncia 28 paź 2019, 19:16
    W doz można dostać tez fajne próbki, żeby zobaczyć co się sprawdza i czy wystarczająco chłonie, sama z takich skorzystałam.
    Cytuj
  • Luiziana 30 paź 2019, 13:44
    Jak najbardziej. Ja zanim wybrałam Tena najpierw zabrałam sobie do wypróbowania różne w Doz i potem zadecydowałam
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 13:58
    Nie wiedziałam, ze można w doz dostać próbki, w sumie bardzo wygodna opcja, bo pamiętam jak sama nie mogłam trafić z rozmiarem.
    Cytuj
  • jarzebina 1 gru 2019, 21:43
    Można, nawet widziałam tam takie tekturowe standy z wyłożonymi próbkami. Więc nawet o nic nie musisz prosisz, po prostu bierzesz co chcesz wypróbować.
    Cytuj
  • Plutonka 24 maj 2020, 17:44
    Też widziałam w doz takie wystawione próbki środków higienicznych. Fajna opcja, można sprawdzić i przetestować co nam odpowiada.
    Cytuj
  • Zyjka 27 maj 2020, 19:03
    A Tena ma też dostępne pieluchomajtki? Szukam czegoś dla babci
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum