Favore.plForumPozostałe tematy

SPRAWDZONE ZAKUPY GRUPOWE

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

SPRAWDZONE ZAKUPY GRUPOWE

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Winry 30 sie 2012, 11:44
    Witam. Czy znacie jakieś naprawdę dobre zakupy grupowe? Świdnica, w której mieszkam, nie daje zbyt wielu możliwości znalezienia naprawdę fajnych gadżetów do domu i chciałabym je pozamawiać online. Ale martwię się, że przyjdą w kiepskiej jakości albo uszkodzone… Czy ktoś może polecić jakiś naprawdę rzetelny portal?
    Cytuj
  • malinkka 7 gru 2012, 17:55
    jeśli chodzi o zakupy grupowe to mogę śmiało polecić Gruper. Korzystałam już kilkakrotnie i byłam zadowolona. Zdarza się, że pojawiają się tam również oferty ze Świdnicy.
    Cytuj
  • pati09 7 gru 2012, 22:09
    Zakupy grupowe to na prawdę fajna sprawa. Też często korzystam z Grupera i jak dla mnie dużym plusem jest to, że kupony rabatowe można realizować w tak wielu miastach, bo aż w 55.
    Cytuj
  • pistacja 21 gru 2012, 13:13
    Korzystałam już i z Grupera i z Grouponu i chociażby z Citeam i wszystkie się jak dotąd sprawdziły.
    Cytuj
  • malinkka 21 gru 2012, 17:34
    przy zakupach grupowych należy tylko pamiętać by dokładnie czytać warunki zakupu danej oferty. Jeśli np. jest to wycieczka czy wczasy należy zwrócić uwagę na to, co znajduje się w cenie kuponu a co już nie. Oprócz tego bardzo ważna jest także data rezerwacji i realizacji.
    Cytuj
  • pati09 27 gru 2012, 23:40
    To prawda, do każdej oferty należy podejść indywidualnie. W internecie można znaleźć nawet poradniki na ten temat. Na przykład kupując kupon rabatowy do restauracji należy sprawdzić ograniczenia w menu i ceny by nie być stratnym.
    Cytuj
  • pistacja 29 sty 2013, 12:07     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2013, 12:07, w całości zmieniany 1 raz)
    Zazwyczaj korzystam z najpopularniejszego Grouponu, ale zdarzyło mi się również robić zakupy na Gruperze i Citeam i generalnie na żadnym z tych portali się jeszcze nie zacięłam. Korzystam też czasem z ofert klubów zakupowych typu. Mają tam promocje na markowe ciuchy, dodatki, a czasami nawet akcesoria i sprzęty domowego użytku.
    Cytuj
  • mmajew 29 sty 2013, 13:06
    Ja korzystałem tylko z Grouponu i wiem, że więcej nie skorzystam z tego typu usług. Zamówiłem tam wypad na piatballa. Postępowałem zgodnie z wskazówkami, które były podane, zapłaciłem i tylko czekałem na czas, w który będę mógł wraz ze znajomymi skorzystać z oferty. Określonego dnia pojechaliśmy na miejsce gdzie miał być ten ccały paintball, ale okazało się, że tam nikogo nie było. Zostaliśmy wystawieni, a kasy nie odzyskaliśmy. Ja za takie zakupy podziękuje.


    Cytuj
  • malinkka 20 lut 2013, 10:24
    Ostatnio na Gruperze pojawiły się gruperozłotówki dzięki nim możemy zaoszczędzić jeszcze więcej na zakupach grupowych uśmiech
    Cytuj