Favore.plForumPozostałe tematy

Zarządzanie Nieruchomościami - inż. Elżbieta Wojciechowska KOSZALIN

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zarządzanie Nieruchomościami - inż. Elżbieta Wojciechowska KOSZALIN

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • krzysztof007 28 sie 2012, 12:28     (ostatnio zmieniony przez autora 28 sie 2012, 12:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Bardzo rzetelny i solidny zarządca. Polecam z czystym sumieniem ich usługi. Miło mi rozpocząć ten temat zapraszam do dyskusji.
    Cytuj
  • Erudi 13 wrz 2012, 9:41
    uśmiech świetna osoba. Również mogę ją polecić!! uśmiech
    Cytuj
  • krzysztof007 17 wrz 2012, 11:29     (ostatnio zmieniony przez autora 17 wrz 2012, 11:30, w całości zmieniany 1 raz)
    uśmiech
    Cytuj
  • kiniukiniu 17 wrz 2012, 11:34
    Bardzo rzetelna i solidna firma. Zarządca godny polecenia. uśmiech
    Cytuj
  • porcel234 17 paź 2012, 8:37
    uśmiech Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Jestem właścicielem kamienicy i z niekŧórymi sprawami nie dawałam sobie rady, ale mogłam liczyć na pania Elę. Prowadzi nasze sprawy księgowe. Mogłam tez liczyć na obsługę prawną. przymrużenie oka
    Cytuj
  • diabelek43 24 paź 2012, 9:04
    Bardzo przyjemnie się współpracuja z tak doswiadczoną firmą. Znają się na rzeczy, Wyrabiają sie terminowo. Oby tak szło tak dalej, bo na razie nie znalazłam zadnych błedów ani nieporozumień.
    Cytuj
  • Energia30 5 lis 2012, 17:45
    Trzeba przyznać, że prawdziwym skarbem jest dobry zarządca nieruchomości. Wrocław to miasto, w którym obecnie mieszkam, a rok temu kupiłam mieszkanie, na jednym z wrocławskich osiedli i też mamy zarządce nieruchomości godnego polecenia. Nie muszę się martwić o żadne formalności, remonty, naprawy itp. Wszystko jest zawsze załatwione solidnie i na czas.
    Cytuj
  • Jureczek82 21 sty 2013, 13:19
    Ja uważam, że http://www.znk.webd.pl/kontakt.html to najlepszy wybór jaki może być. Nic dodać, nic ująć. A co jeszcze lepsze - super cena za usługę.
    Cytuj
  • Cara 28 sty 2013, 11:51
    Mam przyjemność współpracować. Zarządzanie naszą wspólnotą przebiega bez zastrzeżeń z dużym zaangażowaniem. Firma godna polecenia
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Kwitnące kaktusy