Favore.plForumPozostałe tematy

Sucha skóra

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sucha skóra

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • faworytka51 5 lip 2021, 19:54
    jak sobie radzicie z suchą skórą?? Czy stosujecie coś poza kosmetykami? Zastanawiam się czy mają sens jakieś suplementy np. z wiesiołkiem?
    Cytuj
  • pauza28 19 sie 2021, 15:41
    tylko dobry balsam do ciała vegan smoothie z bielendy z formułą wegańską świetnie nawilża.
    Cytuj
  • ola_by_ola 30 sie 2021, 20:41
    Ja bym Wam też poleciła suplementy - kapsułki NEOGLANDYNA. To kompozycją oleju lnianego i oleju z ogórecznika z roślinnymi Niezbędnymi Nienasyconymi Kwasami Tłuszczowymi (NNKT). Świetne na cerę, nawilżenie, problemy z łuszczycą, atopią, podrażnieniami. Warto łykać 3 razy dziennie. Kosztują niewiele, a naprawdę działają.
    Cytuj
  • marika70 31 sie 2021, 15:29
    Przede wszystkim nawodnienie plus kosmetyki ja stosuje nawilżające do mycia + balsam i jest okuśmiech
    Cytuj
  • Pakitta 24 paź 2021, 22:51
    Na sucha skóra świetny jest ten Olejek Busajna. Sama natura, olejek z Arabii Saudyjskiej. Pomaga i na cellulit, zmarszczki, rozstępy, no i cudownie nawilża
    Cytuj
  • dorciaporcia 8 gru 2021, 21:06
    staram sie uzywac dobrych jakosciowo kosmetykow, na poczatku bylam u dermatologa na kontroli a teraz juz sama sobie je dobieram uśmiech
    Cytuj
  • pauza28 17 gru 2021, 12:59
    dorciaporcia napisał:staram sie uzywac dobrych jakosciowo kosmetykow, na poczatku bylam u dermatologa na kontroli a teraz juz sama sobie je dobieram uśmiech
    a nie boisz sie ze dobierzesz zle i znowu pogorszysz stan skóry?
    Cytuj
  • dorciaporcia 19 gru 2021, 22:38
    Nie boje bo wiele sie dowiedzialam o kosmetykach i sposobach ich doboru podczas leczenia uśmiech Zamawiam firmy z naturalnymi składnikami, dobrane do mojej skóry uśmiech Najcześciej na notino bo tam jest największy wybór uśmiech
    Cytuj
  • pauza28 26 gru 2021, 18:21
    aha no w sumie tak wielki uśmiech dzieki
    Cytuj
  • wiszka 30 sty 2022, 23:25
    Na suchą skórę nawet taka z łuszczyca znakomity jest Balsam Pahwash z mango i masłem kokosowym. Naturalny, bezpieczny, łagodzi podrażnienia skóry, dla mnie najlepszy kosmetyk do pielęgnacji skóry
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum