Favore.plForumPozostałe tematy

Techniki manipulacji, a ich nauka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Techniki manipulacji, a ich nauka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • sano 10 sie 2020, 10:03
    Jak w rzeczywistości wygląda nauka manipulacji? Jest to trudna sztuka, tylko dla "wybrańców", czy raczej każdy może posiąść tą wiedzę bez większego problemu?
    Cytuj
  • konto_usuniete_549537 18 sie 2020, 16:24
    Wygląda to tak, że idziesz na szkolenie i tam się tego uczysz. W zasadzie to nie jest to wcale nic aż tak trudnego i bardziej ogarnięte osoby z pewnością sobie poradzą bez większego problemu. Grunt to przyłożyć się do nauki, bo to, że pójdziesz na kurs, nie znaczy, że na siłę wpakują Ci tą wiedzę do głowy.
    Cytuj
  • sano 19 sie 2020, 15:56
    No z tego to zdaje sobie sprawę, ale jestem zdeterminowany i chętnie bym się podjął takiego szkolenia, tylko nie do końca wiem gdzie się na nie zapisać, może macie jakieś porady?
    Cytuj
  • konto_usuniete_549537 2 wrz 2020, 10:12     (ostatnio zmieniony przez autora 2 wrz 2020, 10:13, w całości zmieniany 2 razy)
    Wybierz taką firmę, która nie wpaja tylko regułek, a faktycznie przykłada się do kursów. Ja przechodziłem szkolenie w http://socjotechnik.specjalista.eu/ i była to świetna decyzja, bo chyba nigdzie indziej nie uda Ci się pozyskać tak zaawansowanej wiedzy.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: skup makulatury