Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy spożywcze

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy spożywcze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • jackowskyy 22 wrz 2020, 16:38
    W których sklepach najczęściej robicie zakupy spożywcze i takie domowe? Wydaje mi się, że carrefour wypada korzystnie cenowo, obowiązkowo sobie zainstalujcie aplikację bo mają różne bony, teraz jest na produkty jakość z natury do 24.09
    Cytuj
  • justynka90 30 paź 2020, 16:22
    Ja robię zakupy w biedronce uśmiech Moim zdaniem mają najtaniej i mają super promocje uśmiech Ale nie każdy patrzy tylko na cenę, ale też na jakość.
    Cytuj
  • majesty15 6 sty 2021, 18:49
    Biedronka ma taką kartę dla stałych klientów, a takie zakupy każdy robi ta, gdzie ma najbliżej.
    Cytuj
  • Plutonka 8 kwi 2021, 19:25
    Mnie również wydaje się, że Carrefour wypada najlepiej, tam kupuję najczęściej bo jest pełno promocji, kupię tam też chemię czy kosmetyki.
    Cytuj
  • jarzebina 9 kwi 2021, 16:17
    Carrefour ma też swietne promocje, np "ceny niskie jak dawniej". Często dodatkowe oferty są też z aplikacją
    Cytuj
  • Jwl123 11 kwi 2021, 21:15
    Plutonka napisał:Mnie również wydaje się, że Carrefour wypada najlepiej, tam kupuję najczęściej bo jest pełno promocji, kupię tam też chemię czy kosmetyki.
    ja z ostatniej ich gazetki kupiłam taniej stół i krzesła balkonowe - z aplikacją 20zł taniej za szt. Warto naprawdę
    Cytuj
  • artie 12 kwi 2021, 21:49
    jarzebina napisał:Carrefour ma też swietne promocje, np "ceny niskie jak dawniej". Często dodatkowe oferty są też z aplikacją
    Wiesz co, ja myślałam, że to tylko takie hasło reklamowe, że mają te ceny niskie jak dawniej, ale przed świętami porównałam je z cenami w innych sklepach i faktycznie, w Carrefourze jest taniej.
    Cytuj
  • Karii 28 kwi 2021, 10:24
    Dokładnie też to zauważyłam, a jeszcze można tam dorwać zabawki czy rzeczy do domu, więc wchodzę do jednego sklepu i mam to czego potrzebuje, nie musze chodzić po innych sklepach i szukać.
    Cytuj
  • Kanita 30 kwi 2021, 15:45
    Kiedyś jeździłam do Carrefoura, później właściwie nie wiem dlaczego, ale zapomniałam o tym, że lubiłam u nich kupowaćuśmiech Przekonałyście mnie swoimi wpisami i dzisiaj zrobiłam zakupy na kolejny tydzień właśnie u nich. Świetna jest ta akcja ceny niskie jak dawniej, obejmuje naprawdę sporo produktów.
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2021, 16:02
    Kanita napisał:Kiedyś jeździłam do Carrefoura, później właściwie nie wiem dlaczego, ale zapomniałam o tym, że lubiłam u nich kupowaćuśmiech Przekonałyście mnie swoimi wpisami i dzisiaj zrobiłam zakupy na kolejny tydzień właśnie u nich. Świetna jest ta akcja ceny niskie jak dawniej, obejmuje naprawdę sporo produktów.
    Jadąc warto on line zobaczyć ich gazetki na stronie z tych właśnie ceny niskie jak dawniej. Ogrom promocji i można fajnie zaplanować zakupy.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum