Favore.plForumPozostałe tematy

Ulubione soki i napoje

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ulubione soki i napoje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • karmelcia 13 lip 2020, 22:06
    Macie jakieś swoje ulubione soki po które chętnie sięgacie? Bardzo lubię tarczyn śliwkowy, świetnie smakuje, a butelki też się zawsze przydaja na domowe przetwory
    Cytuj
  • jackowskyy 28 paź 2020, 19:59
    Też tarczyna lubię, mam do tych soczków sentyment, pomidorowy jest spoko, super smakuje. Buteleczka zawsze się przydaje na przetwory.
    Cytuj
  • darusjo 30 paź 2020, 11:57
    ja najbardziej lubie soki Tymbarka
    Cytuj
  • janna 23 lis 2020, 10:24
    Z soków to zdecydowanie pomarańczowy z warzywnych pomidorowy, bardzo dobry jest tarczyn 100%
    Cytuj
  • stim 7 mar 2021, 7:10
    Ja lubię żurawinowy, zwłaszcza niesłodzony, ma lekko cierpki smak i o to chodzi. Z innych to ananas, mango lub mieszanki multiowocowe, zawsze sprawdzam skład, bo często to w większości jabłko lub pomarańcza, a pozostałe owoce są w śladowych ilościach.
    Cytuj
  • Brigget 8 kwi 2021, 21:58
    Tez lubię soki owocowe, ale takie 100%, zazwyczaj kupuję je w Carrefourze, tam można dostać wszystko.
    Cytuj
  • zonja 30 lip 2021, 9:10
    Ulubiony sok to pomarańczowy , teraz w te upały mocno schłodzony dobrze orzeźwia , pije też codziennie butelke tarczyna pomidorowego. Woda z cytryną, ogórkiem i miętą też musi być uśmiech
    Cytuj
  • Uncia 1 sie 2021, 9:56
    Też kupuję takie tylko 100% owoców i właśnie zazwyczaj w Carrefourze, całkiem spory wybór mają i dobre ceny.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 sie 2021, 22:07
    Uncia napisał:Też kupuję takie tylko 100% owoców i właśnie zazwyczaj w Carrefourze, całkiem spory wybór mają i dobre ceny.
    Ostatnio w gazetce byly soki ten Ceny niskie jak dawniej, genialne. Nie pamiętam nazwy ale stanowczo super.
    Cytuj
  • jarzebina 19 sie 2021, 16:01
    Ja piję właściwie głównie wodę, więc żeby już nie generować góry śmieci i plastiku, kupiłam w carrefourze dzbanek filtrujący i piję kranówkę.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: klejenie butów
Następna: leki recepturowe