Favore.plForumPozostałe tematy

Wilgoć w domu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wilgoć w domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • rojan-58 1 lut 2014, 21:30
    Witam wszystkich interesujących sie tym problemem.Dzisiaj byłem z takim problemem w domu starym.W 2007r.wykonałem izolację poziomą przeciwwilgociową co się okazuje! od posadzki jest podciąganie wilgoci i wigoć wychodzi na ścianę,a ściana jest tzn.tynk wapienno cementowy,a potem gładz gipsowa.Właśnie są błedy przy remontach,tutaj był problem posadzki,która nie była odizolowana i wilgoć sobie poszła na ścianę.Dlatego należy zwracać uwagę na te problemy.Zajmuję sie tym już od dawna i zawsze wiem co jest grane.Jestem ponoć lekarzem od wilgoci,tak kiedyś ktoś mnie określił,dlatego dzwońcie i pytajcie pzdr.Jacek Rosiński
    Cytuj
  • rojan-58 1 lut 2014, 21:42
    rojan-58 napisał:Witam wszystkich interesujących sie tym problemem.Dzisiaj byłem z takim problemem w domu starym.W 2007r.wykonałem izolację poziomą przeciwwilgociową co się okazuje! od posadzki jest podciąganie wilgoci i wigoć wychodzi na ścianę,a ściana jest tzn.tynk wapienno cementowy,a potem gładz gipsowa.Właśnie są błedy przy remontach,tutaj był problem posadzki,która nie była odizolowana i wilgoć sobie poszła na ścianę.Dlatego należy zwracać uwagę na te problemy.Zajmuję sie tym już od dawna i zawsze wiem co jest grane.Jestem ponoć lekarzem od wilgoci,tak kiedyś ktoś mnie określił,dlatego dzwońcie i pytajcie pzdr.Jacek Rosiński.
    Cytuj
  • michal67 15 kwi 2014, 11:35
    Może ogrzewanie podłogowe załatwi sprawę http://www.ihouse.pl/news/detal/ogrzewanie-podlogowe-czy-warto-w-nie-zainwestowac/233/1 Podobno taki sposób ogrzewania mieszkanie staje się coraz bardziej popularny.
    Cytuj
  • rojan-58 15 kwi 2014, 18:05
    witam,myślę że wilgoć w domu,a ogrzewanie podłogowe to są dwa inne tematy lecz ciepło jest ważne,bo przemarzanie ścian to znowu inny temat
    Cytuj
  • 4 cze 2014, 12:59
    Dobrym sposobem na utrzymywanie wilgoci na stałym poziomie jest wyłożenie podłogi glinianą posadzką np. [url=http://]terakotą[/url], ponieważ glina chłonie wilgoć z powietrza kiedy jest za wysoka. Terakota dobrze sprawdza się w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym, ponieważ ma dobre przewodnictwo cieplne.
    Cytuj
  • rojan-58 4 cze 2014, 19:59
    Utrzymanie odpowiedniej wilgoci,wszystko się zgadza co piszecie,ja chciałbym poruszyć jednak występującej wilgoci spowodowanej brakiem izolacji przeciwwilgociowej,jaka jest przyczyna,jak sobie z tym poradzić,jak jest nowo wybudowany dom,np.pięć lat temu,a ściany wewnętrne nośne i działowe są w dolnych partiach mokre,dlaczego tak jest,a ściany zewnętrzne domu są suche,ja wiem zapraszam do rozmów.
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 13:23
    Aby zwalczyć wilgoć w domu, wystarczy pomalować ściany specjalnymi farbami.
    Cytuj
  • rojan-58 24 cze 2014, 20:29
    wilgoci nie zwalczymy,nawet specjalnymi farbami,jak nie ustalimy przyczyny zawilgocenia,to bedzie cały czas problem,i możemy sobie malować i wydawać kasę jak tak bardzo chcemy.Należy usunąć źródło,a potem zabrać się za malowanie
    Cytuj
  • Aniela22 28 sty 2015, 13:40
    Oj wilgość w domu to prawdziwa udręka. Wiem bo u mojej cioci jest jej w sporym nadmiarze. Bardzo sprawdzaja sie u niej pochłaniacze wilgoci. Moze jak u Ciebie jest to samo to poszukaj sobie czegoś takiego, wtedy duzo łatwiej będzi Ci się pozbyć wilgoci.
    Cytuj
  • rojan-58 28 sty 2015, 21:59
    Pochłaniacze wilgoci -osuszacze są bardzo skuteczne,ja wynajmuję i widzę jak w niektórych przypadkach należy ustalić z jakiej przyczyny ona tam jest.Stare domy,które wymagają odtworzenia izolacji przeciwwilgociowej,a potem osuszenia ścian właśnie osuszaczami ..W przypadku np.remontów w nowych obiektach są one bardzo przydatne,podczas położenia gładzi gipsowej,przy wymianie tynku,malowaniu itp.Pamiętajmy jedno,jak ściany posiadają wilgoć to raczej nie warto wykonywać innych remontów,bo potem dopłacimy o wiele więcej,musimy uporać się z problemem wilgoci i od tego zacząć,zapraszam do rozmów Jacek Rosiński osuszanie budynków-firma rojan zielona góra
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum