Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • olanowik 7 paź 2013, 11:36
    Przez internet można kupić wszystko czego tylko zapragniemy. Ja zrobiłam się na tyle wygodna, że kupuje tabletki antykoncepcyjne, które są dostępne bez recepty. Kupuje je w aptece internetowej, która posiada certyfikat rzetelnej firmy.
    Cytuj
  • blue-green 9 paź 2013, 21:37
    Lubię zakupy na portalach grupowych zawsze znajdę jakąś ciekawą ofertę, weekendowy pobyt w pensjonacie nad jeziorem, a także kilka innych fajnych rzeczy.
    Cytuj
  • akbar 15 paź 2013, 17:23
    w sieci kupuję różne rzeczy, ale najczęściej są to produkty ekologiczne oraz sportowe m.in. [url=http://] obuwie sportowe[/url], czy akcesoria do biegania oraz pływania, jako, że jestem człowiekiem zapracowanym to zakupy przez Internet są dla mnie bardzo wygodone
    Cytuj
  • dorinka12 16 paź 2013, 1:16
    Dosłownie wszystko, no może prócz jedzenia przymrużenie oka Ostatnio nawet przez internet zamówiłam [url=http://]prezent dla przyjaciela[/url]. Po co biegać po mieście, kiedy wchodzisz do internetu, klikasz dwa razy i już to kupiłaś.
    Cytuj
  • natalaa 16 paź 2013, 9:35
    Wszytko co jest tańsze niż w zwykłym sklepie. Możesz iść do klepu i "pomacać" towar następnie kupujesz np: na allegro.Trzeba sprawdzać czy kupno z przesyłką nie wyjdzie drożej niż w zwykłym sklepie.
    Cytuj
  • Meblonista 16 paź 2013, 9:58
    Przez Internet można kupić dosłownie wszystko. Często oprócz oszczędności czasu i pieniędzy mamy unikalny produkt. Nie wspominając o handmade wielki uśmiech
    Ja przez Internet kupuję przede wszystkim: [url=http://]meble [/url], sprzęt rtv/agd, ubrania oraz przeróżne akcesoria.
    Na razie nie odważyłam się kupować żywności przez Internet, bo jak u kuriera coś się obsunie to nic się nie dzieje, a w jedzeniu już tak. I jest to częsta przyczyna reklamacji, bo kurier coś zawalił, albo zepsuł. A winą obarcza się firmę uśmiech
    Przy kupowaniu czegokolwiek warto zwrócić uwagę na rozmiar, lampy zawsze sprawdzam poprzez wzięcie przedmiotu o podobnym rozmiarze i przymierzeniu gdzie lampa miałaby się znajdować. Ciuchy kupuję przez zmierzenie w cm swojej np. bluzki i wiem czego szukać dalej uśmiech
    Cytuj
  • aina80 23 paź 2013, 10:23
    Oj, mnóstwo rzeczy - w zasadzie częściej kupuję przez internet niż w sklepach stacjonarnych. Przede wszystkim ubrania, ciekawe prezenty które trudno byłoby znaleźć w sklepie, poza tym kosmetyki, książki, płyty, akcesoria do domu... Sporo tego uśmiech
    Cytuj
  • anulka227 23 paź 2013, 13:07
    ja najczęściej gry komputerowe dla brata i chłopaka... kompletnie się na tym nie znam, ale kupuję na abasim.pl i tam mi zawsze pomagają z wyborem język w ogóle polecam ten sklep bo jest naprawdę tanio i szybko przychodzi zamówienie uśmiechuśmiech
    Cytuj
  • cookie138 23 paź 2013, 19:09
    A może ktoś wie gdzie można kupić pellet ? to taki materiał opałowy najlepiej w workach dla klienta indywidualnego.
    Cytuj
  • kerkos 28 paź 2013, 16:48
    Niektóre produkty ciężko kupić np. PERMEN
    A skoro przez internet można sporo taniej to samo załatwić, to czemu z tego nie korzystać?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów