Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 32

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 16 lis 2015, 9:47
    ja niestety narzekam na prenamntny brak czasu wiec zakupy przez internet są dla mnie wygodnym rozwiązaniem, ostatnio kupuję sporo zabawek dla dzieci, mój ostatni zakup dla nich to dice+ elektroniczna kostka do gry.
    Cytuj
  • mrhankey 17 lis 2015, 12:41
    Ja jakis czas temu kupowalem prezent kuzynowi. Jest zapalonym strzelcem, chodzi na strzelnice a ostatnio na paintballa. W prezencie kupilem mu maske ochronna i jest zadowolony. Ja ze sklepu rowniez gdyz transakcja odbyla sie bez najmniejszych problemow.
    Cytuj
  • veganka 18 lis 2015, 13:34
    a ja już mam kolejne zamóienie na święta na dice+ teraz mam zakupić kostkę dla chrześniaka.
    Cytuj
  • martinus22 5 gru 2015, 10:03
    Wydaje mi się, że w większości zakupów w internecie nie da się zaplanować. Po prostu jak coś jest potrzebne to szukam i kupuje. Ostatnio tak mieliśmy jak kupowaliśmy lampę do projektora. Więc najpierw aukcje, potem ogłoszenia i sklepy i trafiło się na sklep. Widać, że w sklepach internetowych jest taniej niż w stacjonarnych.
    Cytuj
  • poczytna 7 gru 2015, 14:16
    Ja z kolei coraz poważniej zastanawiam się nad rezygnacją z pośredników. Mam swój gabinet dentystyczny i przyznam szczerze, że czasami zatrudniane osoby w firmach handlujących materiałami dentystycznymi załamują mnie Bardzo ciężko trafić na rzetelnego, odpowiedzialnego i słownego pośrednika. Stąd moje wahanie czy przypadkiem nie wziąć się za to samej, oczywiście przez internet, w końcu tu jest wszystko. Martwię się tylko, że to będzie dodatkowy obowiązek, z drugiej strony przecież kto jak nie ja najlepiej wiem czego mi brakuje i co jest mi niezbędne. Znalazłam hurtownię i teraz pozostaje tylko zamówić sprzęt. A co !
    Cytuj
  • Carmelita 9 gru 2015, 15:14
    A ja ostatnio kupiłam termometr bezdotykowy. Miałąm już dośc tych przeżytków, które długo mierzą temperaturę, a sezon grypowy w pełni. Udało mi się kupić model Noncontact z firmy Geratherm, za 119 zł + darmowy termofor w kształcie pingwinka. Przyznam, że jestem bardzo zadowlona, gdyż praktycznie służy do pomiaru nie tylko ciepłoty ciała, ale również otoczenia i płynów. Kupując go przekonał mnie fakt, że jest on używany również przez personel medyczny, więc to wszystko wyjaśnia.
    Cytuj
  • lorien27 12 gru 2015, 23:30
    Różne rzeczy. Ostatnio mój mąż mnie poprosił, abym zamówiła dla niego jakieś złączki pneumatyczne, bo miał jakiś problem ze swoim samochodem ciężarowym.
    Cytuj
  • veganka 15 gru 2015, 10:43
    uważam, że zakupy przez internet to bardzo wygodna forma, często kupuję zabawki dla dzieci przez nata, mój ostatni zakup to kostka elektorniczna dice+
    Cytuj
  • sylwusia163 15 gru 2015, 22:07
    Też często robię zakupy przez internet. Ostatnio kupiłam sobie twist secret do robienia takich warkoczyków w stylu boho. Jest duży wybór fryzur i upięć.
    Cytuj
  • veganka 16 gru 2015, 14:18
    na pewno małe dziewczynki ucieszą się z takiego prezentu, ale chłopakom na pewno spodoba sie mój pomysł na elektorniczną kostkę dice+
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów