Favore.plForumPozostałe tematy

Złoto - inwestować?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Złoto - inwestować?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Olaolajna 11 paź 2013, 15:48
    Zastanawiam się w co pójść - mieszkania czy może kruszce. Widzę, że obecnie [url=http://]1 uncja[/url] złota stoi dobrze, więc pewnie się opłaca - szczególnie że złoto w porównaniu do reszty przedmiotów inwestycyjnych jest najbardziej stałe. A mieszkania? Wiecie jak z nimi jest. Podpowiedzi proszę!
    Cytuj
  • sonique321 24 cze 2014, 14:34
    Kompletnie się na tym nie znam. Może znajdziesz w internecie jakieś specjalistyczne strony na ten temat?
    Cytuj
  • sloneczko9 16 lip 2014, 7:06     (ostatnio zmieniony przez autora 17 lip 2014, 17:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem warto. Cena złota wciąż rośnie i jest to jednak o wiele bardziej stabilne niż waluta pieniężna (która jest przecież narażona na przeróżne wahania rynku).
    Polecam jednak samemu zakupić sobie kilka uncji złota, nie powierzać gotówki firmie, która się tym obraca. Będziemy na pewnym gruncie.
    Kupuj tylko w sprawdzonych miejscach takich jak mennica ( https://mennicazlota.pl/ )- dzieki temu masz pewność,ze jest to oryginalne, posiadasz wszystkie stosowne ku temu certyfikaty.
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • 16 lip 2014, 15:26
    jak najbardziej można inwestować w złoto. rozpoczął się etap wzrostowy który nie prędko się skonczy uśmiech
    Cytuj
  • wiki878 10 sie 2014, 11:56
    groszkacz napisał:jak najbardziej można inwestować w złoto. rozpoczął się etap wzrostowy który nie prędko się skonczy uśmiech
    Zgadzam się z Tobą w 100%. Złoto teraz ładnie idzie w górę. Ja też myślę o zainwestowaniu swoich oszczędności w złoto. Do tj pory wszystko trzymałam w domu ale doszłam do wniosku, że nie jest to już takie bezpieczne. Boję się, że przez to za kilka lat pieniądze stracą na wartości.
    Cytuj
  • rozpisanamama 18 lut 2015, 8:33
    W złoto jak najbardziej warto inwestować, to się chyba nigdy nie zmieni. Ja od jakiegoś czasu myślę o zakupie monet kolekcjonerskich - mam trochę oszczędności i chcę je w coś zainwestować dla dzieci. Złoto wydaje mi się najlepszą opcją. Wcześniej myślałam o lokacie ale naczytałam się trochę o tym i doszłam do wniosku że to się nie opłaca.
    Cytuj
  • buggy221 25 mar 2015, 15:42
    to zależy, co chcesz później zrobić z tym mieszkaniem. Wykorzustując program z opcji mieszkania na wynajem to może bybć opłacalne, kwestai formalności i spraw urzędowych. Dalej - zależy gdzie- jak mieszkanie - to idealnie gdzieś albo przy kampusie uniwersyteckim albo w dobrej lokalizacji, jak w złoto, to zawsze wtedy, kiedy spada. Jak nie w złoto, to w platynę.
    Cytuj
  • erykit 22 cze 2015, 10:18     (ostatnio zmieniony przez autora 1 lip 2015, 13:42, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja odradzam inwestowanie w mieszkania.Szacuje się,że taka inwestycja nie jest opłacalna ponieważ mieszkania obecnie spadają. Buduje się coraz więcej nowych bloków.

    Sam proponowałbym jednak zainwestować złoto. Sam jakiś czas temu kupowałem sztabkę w tej mennicy: http://www.mennicastaropolska.pl/ - również jest to sprawdzone miejsce. Sam ostrzegam przed trzymaniem wszystkich oszczędności w jednej walucie z uwagi na niepewną sytuacje na rynku pieniężnym. Jesli Grecja wyjdzie z Unii Europejskiej jest ryzyko,że poleci nasza polska złotówka. Mając w zapasie złoto nie musicie się za to obawiać,że stracicie.
    Cytuj
  • pistacja 23 cze 2015, 13:03
    Hmm, tego bym się nie spodziewała.
    Cytuj
  • june45 25 cze 2015, 10:48
    Bardziej opłaca się inwestować w nieruchomości.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum