Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Budowa ogrodu zimowego

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Budowa ogrodu zimowego

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marcus21 30 sty 2011, 22:06
    Jaki ogród wybrać? Są różne materiały do budowy. Myślę, że drewniane są lepsze. A jakie szyby? uśmiech
    Cytuj
  • Sate 29 cze 2011, 17:19
    Hello, ja osobiście jestem fanką drewnianych elementów, ale ostatnio widziałam ogród zimowy, który był cały oszkolony i nie było widać, żadnych łączeń i wyglądał rewelacyjnie. uśmiech Chociaż faktycznie, taki drewniany strop daje fajny klimat i jst swojskiuśmiech
    Cytuj
  • Tomasz_Zwija 10 gru 2011, 9:47     (ostatnio zmieniony przez autora 10 gru 2011, 9:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Witam wszystkich. Jakiś czas temu stanąłem przed podobnym dylematem. Mianowicie - żona chciała mieć swój wymarzony ogród zimowy, w którym mogłaby sobie trzymać wszystkie swoje ukochane roślinki uśmiech Mnie zależało na:
    a) trwałości
    b)ergonomii
    c)cenie

    Po kolei. Jako że jestem z zamiłowania modelarzem - wiem co potrafi dziać się z drewnem po pewnym czasie. Zwłaszcza jeżeli nie zostało dostatecznie zaimpregnowane. Im wiecej czytalem w internecie tym mialem wrazenie ze wiem mniej. Postanowilem przejechac sie i na zywo obejrzec taki ogrod zimowy. Wybor padł na firmę Gracja z Cieszyna (miałem najbliżej). Oto moje wnioski: drewno jest dobrze zabezpieczone i jeżeli nie nastąpi gdzieś solidny przeciek wszystko będzie ok. Nie wiem jak z bieżącą konesrwacją ale sądze że tak samo jak z oknami (raz na jakiś czas trzeba przelecieć pędzlem). Na pewno jest jeden minus w porównaniu z ogrodami których bazą są profile aluminiowe. By uzyskać odpowiednią wytrzymałość przekroje drewnianych elemetów muszą być większe co zabiera cenne miejsce wewnątrz. Poza tym same zalety - w kwestii wyglądu.

    O cenie jeszcze napisze - czekam na ofertę przedstawiciela.
    Jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą podaję linka
    Cytuj
  • truskawka 20 lut 2012, 22:54
    Też zastanawiam się nad ogrodem zimowym - świetna sprawa uśmiech
    Szukając znalazłam ogrody, ciekawe inspiracje i pomysły.
    I mój mąż też mi powiedział,że jeśli drewno będzie prawidłowo zainpregnatowane,to powinno być wszystko dobrze.
    A wiadomo patrzę również na koszty. Mam nadzieję,że w tym roku uda mi się spełnić moje marzenie uśmiech
    Cytuj
  • skifun 24 kwi 2012, 9:42
    Ja już jestem szczęśliwą posiadaczką ogrodu zimowego w domu pod Warszawą. uśmiech jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wykonawcy, więc śmiało mogę go tutaj polecić, jeżeli ktoś by zastanawiał się nad taką inwestycją- to firma KAMONT z Warszawy.
    Trzeba przyznać, że koszt wybudowania ogrodu rośnie wraz z jego powierzchnią ale wszyscy znajomi są zachwyceni, bo to chyba wciąż mało popularny element architektoniczny..
    Cytuj
  • mscislaw 7 maj 2013, 22:05
    Przyznaję, że ogród zimowy potrafi być świetną sprawą. Mamy taki w domku letniskowym i wygląda bajecznie.
    Polecam skorzystać z pomocy projektantów - zaproponują wiele ciekawych rozwiązań.
    Cytuj
  • 14 cze 2013, 11:01
    No racja ogrody zimowe są super uśmiech
    Ja na taras do ogrodu zimowego kupiłem sobie takie parasol grzewczy - świetna sprawa polecam sprawdzić.
    Cytuj
  • emgielka 21 cze 2013, 21:50
    Znam firmę budowlana na której zawsze można polegać. Polecam firmę Paro
    Cytuj
  • maverick88 27 cze 2013, 11:54
    Wyceniłam ostatnio nieruchomość dzięki stronie. Wszystko przebiegło pomyślnie, jestem zadowolona. Właśnie takie usługi ułatwiają życie.
    Cytuj
  • Leon99 20 lis 2013, 14:01
    Ogrod zimowy to musi miec koniecznie [url=http://]parasol grzewczy[/url] - aby i podczas mrozow moc sobie spokojnie siedziec pod parasolem i pic goraca kaweprzebiegły
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum