Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Ciepłe drzwi zewnętrzne, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ciepłe drzwi zewnętrzne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 1 wrz 2015, 10:30
    kluczyk_ napisał:Jeśli jest ktoś na bieżąco z drzwiami przyzna rację, że sporo się zmieniło w ostatnich miesiącach. Bardzo szybko rośnie ilość firm (producentów) proponujących w swoich katalogach drzwi w kompletach. na obecną chwilę długo nie trzeba szukać są to np. firmy Mar-tom, Wikęd, Boryszew itd.
    Kiedyś modne było przedstawianie ogromnego wyboru klientowi np. gdy już klient zdecydował się na jakieś drzwi okazało się, że ma jeszcze katalog z okuciami. Obecnie klient który chce kupić a nie oglądać i tracić czas wie czego chce, czyta w internecie i wie co gdzie dostanie i mniej więcej ile kosztuje, chce głównie skorzystać z ekspozycji i porządnego montażu.
    I tu pełna zgoda. Poza tym nie potrzeba już kupować bardzo drogich drzwi ( często nie wartych tej ceny ) typu Gerda itp, żeby mieć porządny i atestowany towar.
    Cytuj
  • kluczyk_ 8 wrz 2015, 21:58
    Trzeba dobrze przemyśleć czego potrzebujemy. Jeśli w w okolicy jest spokojnie to nie trzeba wydawać fortuny na zabezpieczenia, jeśli na klatce schodowej jest cicho to nie warto kupować drzwi akustycznych atestowanych. To wszystko kosztuje a często się z tego nie korzysta.
    Oczywiście nie oznacza to, że wystarczy iść do marketu i kupić najtańsze drzwi by być przez lata zadowolonym.
    Cytuj
  • 10 wrz 2015, 19:02
    kluczyk_ napisał:Trzeba dobrze przemyśleć czego potrzebujemy. Jeśli w w okolicy jest spokojnie to nie trzeba wydawać fortuny na zabezpieczenia, jeśli na klatce schodowej jest cicho to nie warto kupować drzwi akustycznych atestowanych. To wszystko kosztuje a często się z tego nie korzysta.
    Oczywiście nie oznacza to, że wystarczy iść do marketu i kupić najtańsze drzwi by być przez lata zadowolonym.
    Market? haaaa market to porażka. Zerowy stosunek jakości do ceny. Już kilkukrotnie się wypowiadałem na tym forum, że markety robią ludzi w balona aż piszczy.W markecie to się opłaca gips i kilo gwoździ kupić a nie konkretne produkty.
    Cytuj
  • kluczyk_ 14 wrz 2015, 22:14
    remorex napisał:
    kluczyk_ napisał:Trzeba dobrze przemyśleć czego potrzebujemy. Jeśli w w okolicy jest spokojnie to nie trzeba wydawać fortuny na zabezpieczenia, jeśli na klatce schodowej jest cicho to nie warto kupować drzwi akustycznych atestowanych. To wszystko kosztuje a często się z tego nie korzysta.
    Oczywiście nie oznacza to, że wystarczy iść do marketu i kupić najtańsze drzwi by być przez lata zadowolonym.
    Market? haaaa market to porażka. Zerowy stosunek jakości do ceny. Już kilkukrotnie się wypowiadałem na tym forum, że markety robią ludzi w balona aż piszczy.W markecie to się opłaca gips i kilo gwoździ kupić a nie konkretne produkty.
    Niestety nadal są osoby które nie przykładają większej wagi do drzwi na które się decydują i zawsze kupią drzwi w markecie gdyż wizualnie bardzo się nie różnią. Niestety podstawowa różnica jest wewnątrz, grubość ramiaków, grubość blachy, okucia to wszystko wpływa na żywotność drzwi i nie można oczekiwać, że tanie produkty będą równie trwałe jak te droższe.
    Cytuj
  • 15 wrz 2015, 19:56
    kluczyk_ napisał:
    remorex napisał:
    kluczyk_ napisał:Trzeba dobrze przemyśleć czego potrzebujemy. Jeśli w w okolicy jest spokojnie to nie trzeba wydawać fortuny na zabezpieczenia, jeśli na klatce schodowej jest cicho to nie warto kupować drzwi akustycznych atestowanych. To wszystko kosztuje a często się z tego nie korzysta.
    Oczywiście nie oznacza to, że wystarczy iść do marketu i kupić najtańsze drzwi by być przez lata zadowolonym.
    Market? haaaa market to porażka. Zerowy stosunek jakości do ceny. Już kilkukrotnie się wypowiadałem na tym forum, że markety robią ludzi w balona aż piszczy.W markecie to się opłaca gips i kilo gwoździ kupić a nie konkretne produkty.
    Niestety nadal są osoby które nie przykładają większej wagi do drzwi na które się decydują i zawsze kupią drzwi w markecie gdyż wizualnie bardzo się nie różnią. Niestety podstawowa różnica jest wewnątrz, grubość ramiaków, grubość blachy, okucia to wszystko wpływa na żywotność drzwi i nie można oczekiwać, że tanie produkty będą równie trwałe jak te droższe.
    Ale co masz tanie w markecie? Taniość to też stosunek jakości do ceny. Drzwi w marketach są tanie ale jak popatrzymy z czego są zrobione i jaką jakość sobą reprezentują to na tych komponentach sam by je wyprodukował 50% taniej. Ta taniość marketowa to ściema. Zamki i rygle tam zastosowane jakby kupił osobno na rynku to by zapłacił połowę taniej. Czasy, że markety mają tanie produkty bo kupują u producentów duże ilości i dlatego mogą uzyskać niższą cenę to MIT. Niektóre firmy tworzą firmy - córki żeby dostarczać na markety i nie niszczyć swojej starej sprawdzonej marki. Tu przykład chociażby Gerdy. Przecież Gerdex to nic innego jak firma córka Gerdy tylko wypuszczająca taniochę. Montujemy na robotach mnóstwo drzwi marketowych i tych ze sklepów firmowych i jest różnica zasadnicza a często producent ten sam. Już nie będę tu poruszał kwestii oddzielnej produkcji na market. Porównanie pierwsze z brzegu: zwykłe rękawice robocze market sprzedaje po ponad 5 zł szt a na alledrogo nie wysilając się za mocno w szukaniu te same są po 1,20 zł. To samo jest na drzwiach.
    Cytuj
  • kluczyk_ 21 wrz 2015, 22:26
    remorex napisał:
    kluczyk_ napisał:
    remorex napisał:
    kluczyk_ napisał:Trzeba dobrze przemyśleć czego potrzebujemy. Jeśli w w okolicy jest spokojnie to nie trzeba wydawać fortuny na zabezpieczenia, jeśli na klatce schodowej jest cicho to nie warto kupować drzwi akustycznych atestowanych. To wszystko kosztuje a często się z tego nie korzysta.
    Oczywiście nie oznacza to, że wystarczy iść do marketu i kupić najtańsze drzwi by być przez lata zadowolonym.
    Market? haaaa market to porażka. Zerowy stosunek jakości do ceny. Już kilkukrotnie się wypowiadałem na tym forum, że markety robią ludzi w balona aż piszczy.W markecie to się opłaca gips i kilo gwoździ kupić a nie konkretne produkty.
    Niestety nadal są osoby które nie przykładają większej wagi do drzwi na które się decydują i zawsze kupią drzwi w markecie gdyż wizualnie bardzo się nie różnią. Niestety podstawowa różnica jest wewnątrz, grubość ramiaków, grubość blachy, okucia to wszystko wpływa na żywotność drzwi i nie można oczekiwać, że tanie produkty będą równie trwałe jak te droższe.
    Ale co masz tanie w markecie? Taniość to też stosunek jakości do ceny. Drzwi w marketach są tanie ale jak popatrzymy z czego są zrobione i jaką jakość sobą reprezentują to na tych komponentach sam by je wyprodukował 50% taniej. Ta taniość marketowa to ściema. Zamki i rygle tam zastosowane jakby kupił osobno na rynku to by zapłacił połowę taniej. Czasy, że markety mają tanie produkty bo kupują u producentów duże ilości i dlatego mogą uzyskać niższą cenę to MIT. Niektóre firmy tworzą firmy - córki żeby dostarczać na markety i nie niszczyć swojej starej sprawdzonej marki. Tu przykład chociażby Gerdy. Przecież Gerdex to nic innego jak firma córka Gerdy tylko wypuszczająca taniochę. Montujemy na robotach mnóstwo drzwi marketowych i tych ze sklepów firmowych i jest różnica zasadnicza a często producent ten sam. Już nie będę tu poruszał kwestii oddzielnej produkcji na market. Porównanie pierwsze z brzegu: zwykłe rękawice robocze market sprzedaje po ponad 5 zł szt a na alledrogo nie wysilając się za mocno w szukaniu te same są po 1,20 zł. To samo jest na drzwiach.
    Takich przykładów jest pełno, przykładowo szukałem uchwytów do szafki wiszącej. Z uwagi na późną godzinę trafiłem do jednego ze znanych marketów w którym takie haki są pakowane np. po 2 szt za około 11 zł, kolejnego dnia byłem w sklepie który sprzedaje artykuły metalowe i takie haki kosztują 1,70 zł/szt. To nie żart tylko fakt.
    Przykład z drzwiami Gerda w marketach pod inną nazwą nie jest jedyny, np. drzwi verte robione przez firmę porta.

    Dobrze widać, że znane firmy nie chcą być kojarzone z jakością marketową, żeby nie psuć opinii o marce która jest polecana przez lata.

    Cytuj
  • sylwia4012 22 wrz 2015, 12:19     (ostatnio zmieniony przez autora 24 wrz 2015, 9:18, w całości zmieniany 2 razy)
    Warto zerknąć także na ofertę firmy z Kielc ODB [url=http://...] http://www.odb.com.pl/products/drzwi[/url] . Mają tam drzwi zewnętrzne i wewnętrzne producentów takich jak PORTA, POL-SKONE, DRE, VERTE, GIPSY KINGS, GERDA i wiele innych. Działają na rynku już sporo i znają się na dobrym wyborze dla każdego a więc doradzą na pewno idealnie.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 4 lis 2015, 6:25
    Szukasz takich solidnych drzwi? Zobacz może tę ofertę - [url=http://www.oknoplast.com.pl/]drzwi PCV[/url]? my takie kupowaliśmy i faktycznie trzymają ciepłouśmiech
    Cytuj
  • moderamonia 30 cze 2021, 11:54
    Jak dla mnie szkoda czasu na szukanie drzwi w supermarketach. Ja wybrałam do swojego domu drzwi http://veyna.pl. Solidne drzwi i trzymające ciepło. Gwarancja i szybka realizacja. Jak dla mnie najlepsza.
    Cytuj
  • Scrascom 21 lip 2021, 10:08
    Czy drzwi plastikowe da się naprawiać, czy trzeba od razu wymieniać? Jakoś tak od słońca, czy nie wiem od czego, zaczęła mi odpadać okleina smutny
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: części