Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co sądzicie o białych meblach kuchennych?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o białych meblach kuchennych?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • panixx0 25 paź 2012, 11:08     (ostatnio zmieniony przez autora 25 paź 2012, 11:10, w całości zmieniany 1 raz)
    Bardzo podobają mi się białe meble do kuchni, ale obawiam się czy po jakimś czasie nie zżółkną?
    Jak z utrzymaniem czystości takich mebli?
    Które wybrać klasyczne czy nowoczesne?
    Cytuj
  • paderer 25 paź 2012, 11:43
    Ja na Twoim miejscu wybrałbym meble klasyczne. Te na zdjęciu bardzo ładnie się prezentują uśmiech


    Cytuj
  • Jacek19788 26 paź 2012, 14:25
    Białe nieeee. Polecam drewienkouśmiech
    Cytuj
  • zuziak1 27 paź 2012, 11:59
    Wybierz nowoczesne, ja mam białe lakierowane meble kuchenne. Nie wyobrażam sobie brązowych mebli w kuchni.
    Biały kolor jest ponadczasowy - takie meble zawsze ładnie wyglądają! Styl Dom Mix wydaje się rzetelna, maja referencje.
    Oglądałam galerię, jest w czym wybierać. uśmiech
    Cytuj
  • Zuzzanna 28 paź 2012, 18:05
    Ja mam białe meble w kuchni.
    Cytuj
  • Marta30S 2 lis 2012, 10:13
    Mi osobiście bardzo się podobają białe meble do kuchni, ale zawsze jak przychodziło mi już do zakupu to bałam się jednak jak to będzie z ich czyszczeniem i czy nie będzie na nich widac każdej jednej plamki...
    Fajne mają meble kuchenne w Gdańsku - na stronie sklepu aredo można zobaczyć takie zestawienie mebli białych i drewna: taka opcja wydaje mi się już lepsza niż całkowita biel.
    Cytuj
  • di_abeu0 6 lis 2012, 8:47
    A mnie się białe meble kojarzą jakoś tak szpitalno-laboratoryjnie, a zdecydownie nie o taki klimat mi chodzi w kuchni.
    Brązy i beże wydają mi się lepsze. A swoje meble ostatnio częściowo przemalowałem na zielono. uśmiech
    Cytuj
  • Klatka 13 lis 2012, 9:07
    Białe meble może i są ładne, ale trzeba o nie bardzo dbać. Po pierwsze mogą zżółknąć, nikt Ci nie zagwarantuje, że takie czy inne drewno na pewno się nie zniszczy. Po drugie na białym bardzo widać brud, jakikolwiek okruszek, czy plamka od razu będzie rzucać się w oczy. Jeśli koniecznie zależy Ci na białych meblach, myślę, że chociaż blaty powinny być w innym odcieniu.

    Cytuj
  • brill3r 13 lis 2012, 10:36     (ostatnio zmieniony przez autora 13 lis 2012, 10:36, w całości zmieniany 1 raz)
    A będziesz dużo korzystać z tej kuchni? Czy ma po prostu być ładna i nieużywana?
    Jeśli to pierwsze, to inny kolor. Jeśli to drugie - bierz śmiało białe. przymrużenie oka

    Cytuj
  • AstaLawista 14 lis 2012, 0:07
    Białe meble mogą się prezentować ładnie, jak np. te tylko ciekawe jak z utrzymaniem czystości ... to już bardziej kwestia materiału z jakiego są wykonane.. ważne, żeby nie było na kilometr widać każdej plamki i żeby łatwo się czyściły ...
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum