Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Piekarzowa 13 cze 2011, 7:21
    Mam porównanie z Black Red White, bo z tej firmy mam kuchnię, a z Ikei szafę i łóżko, stół i krzesła. Wg mnie Ikea ma lepszą jakość, ale może zalezy jaki zestaw.
    Cytuj
  • pukawka 13 cze 2011, 10:01
    My zrobiliśmy tak: zamówiliśmy szafki u stolarza, który za zrobienie i zmontowanie wziął niecałe 2 tys zł. A dodatkowe elementy takie jak prowadnice, spowalniacze, segregatory i kosze kupiliśmy w Ikea i to cenowo wyszło najkorzystniej, a mamy kuchnię z wszelkimi bajeramiuśmiech
    Cytuj
  • Stinaa 13 cze 2011, 10:25
    Bardzo mi się podobają meble z Ikei, niestety kuchni nie dalo się urządzić tymi meblami ze względu na wymiary, ale mam komody i łóżko i mnóstwo drobiazgów i nie zawiodłam się nigdy na ich jakości. Chociaż wydaje mi się, że te najtańsze rzeczy są trochę gorszej jakości, ale coś za coś, nie oczekiwałabym nie wiadomo czego po kanapie za 500zł.
    Cytuj
  • grubystach 13 cze 2011, 10:53
    A propos najtańszych kupiliśmy trzy lata temu zestaw jokmokk: stół + 4 krzesła za ok 350 zł i jak dotąd mają się świetnie.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 13 cze 2011, 12:46
    Jeśli chodzi o meble kuchenne z Ikea to sama takowych nie posiadam, ale znam wiele osób, które mają i nikt nie narzekauśmiech Moim zdaniem jak najbardziej warto, po kilku latach wszystko nadal świenie działa i wygladaja b. dobrze.
    Cytuj
  • Vesna 13 cze 2011, 15:39
    Ja też mam sporo rzeczy z Ikea, nie kuchnię co prawda, ale wbrew obiegowym opiniom uważam, że oferują dobrą jakość za niską cenę. Poza tym wzornictwo wyróżnia się bardzo na tle produktów polskich firm z tej półki cenowej. To co oferują rodzime firmy niestety często wygląda tandetnie, a i trwałość pozostawia wiele do życzenia.
    Cytuj
  • don_corleone 13 cze 2011, 18:45
    Jeśli chodzi o cenę to nie patrzcie na koszt samych szafek, bo po doliczeniu wszystkich tych "bajerów" wychodzi sporo drożej. Ja po porównaniu kosztów zdecydowalem się zamówić kuchnię w malej firmie gdzie mialem więcej możliwości wybrania frontów, blatów itp, z montażem wyszło sporo taniej niz z ikei, a po trzech latach stwierdzam, że meble te są bardzo dobre jakościowo. Tylko warto brać firmę z polecenia, nie przypadkową. Ci od mojej kuchni robili wcześniej u sasiadów, więc mogłem zobaczyć dokładnie co oferują.
    Cytuj
  • nafnafff 13 cze 2011, 21:48
    Nie mam ogólnie nic do Ikei, kanapy sa jak najbardziej ok (nie mam na mysli tych po 500zł przymrużenie oka ), ale co do kuchni to nasza niestety po 6 latach nadaje sie do wymiany. Jak na kuchnie to chyba dość krótki okres uzytkowania. Inne rzeczy (stoliki, krzesła, lampy) dobrze nam służą. Zgadzam się, że jesli chodzi o design to niestety Ikea bije a głowę krajowe produkcje. Polskim projektantom mebli produkowanych masowo brakuje polotu.
    Cytuj
  • Williams 13 cze 2011, 22:16
    Ikea to jeden z najtańszych sklepów meblowych. Nie mo co się spodziewać super jakości, taka jest prawda. Ale oczywiście zależy w jakich przedziałach cenowych szukamy mebli, czy chodzi o przyzwoite za niską cenę, czy po prostu dobre.
    Cytuj
  • Paniusia 13 cze 2011, 23:08
    Własnie o to chodzi, że w Ikea można kupić rzeczy za grosze, można sporo droższe i oczywiście różnią się one też jakością. Moja siostra ma zestaw mebli kuchennych z tej firmy za 14 tysięcy, ale wszystko wygląda i działa idealnie, a kupiła te meble 5 lat temu.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Zakup koparki