Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co zamiast firanek?, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co zamiast firanek?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Fin 29 sty 2014, 15:02
    Rolety materiałowe, przynajmniej chroni przed wzrokiem przechodniów przebiegły
    Cytuj
  • Tumarylla 30 sty 2014, 15:09
    Fajne karnisze i firanki też mają swój urok. Wcale nie są staromodne, to kwestia gustu. Firanka w domu świadczy o tym, jak w nim jest miło i przytulnie, gołe okno jest oziębłe.

    Cytuj
  • 25 lut 2014, 10:39
    Jest wiele rozwiązań, rolety, żaluzje i wiele innych.
    Cytuj
  • Kasandra2013 5 kwi 2014, 16:18
    A mi się coraz bardziej podobają firanki panelowe.
    Dużo z nich ma tez piękne wzory. Popatrzcie tylko czy te firanki nie są urocze?






    Cytuj
  • kamil878 5 kwi 2014, 22:22
    Może poprostu nic wielki uśmiech albo jakiegoś kwiatka
    Cytuj
  • MartynKa79 26 cze 2014, 12:04
    NIe przepadam za firankami, pierdółkami. Wolę surowe wnętrza, jasne, przestrzenne z ciekawymi grafikami albo obrazami np. takimi jak w Pellini.
    Cytuj
  • Kor25 29 cze 2014, 10:15
    Te liście fajne.
    Cytuj
  • Ecia 30 cze 2014, 10:05
    Jak nie firanki to bym roletki wybrała, chyba najbardziej praktyczne, albo takie z bambusa.
    Cytuj
  • skweres 19 sie 2014, 18:50
    Ja osobiście nie wyobrażam sobie domu bez firan i zasłon. Czuć wtenczas ciepło w domu.
    Cytuj
  • sloneczko9 7 paź 2014, 9:47
    Ja również nie wyobrażam sobie obecnie salonu bez firanek .
    Sama remontowałam mieszkanie jesienią zeszłego roku. Jest w nowoczesnym stylu tak więc na początku również myślałam,że wystarczą rolety. Myliłam się ponieważ firanki sprawiają,ze pomieszczenie jest o wiele bardziej przytulne.
    Poza tym jest tyle przeróżnych wariacji firan,że te nie muszą być nudne, tradycyjne.
    Bardzo fajne są takie firanki makarony:
    http://nexterio.pl/14651,14647,14647,Firany-i-zaslony_Firany-sznurkowe-makarony.html - obecnie w Nexterio można je zamówić w dobrych cenach ( sama tam właśnie kupowałam do mieszkania).
    Wybrałam poniższy model firanek:

    Są trochę ciemniejsze ale pasują do reszty pomieszczenia.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum