Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Czy ktoś z Was posiada szybkowar?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy ktoś z Was posiada szybkowar?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • natka_pietruszka 11 paź 2011, 10:19
    Jak w temacie przymrużenie oka Przymierzam się właśnie do zakupu takowego, ale tyle ich teraz na rynku, że kompletnie nie wiem jaki wybrać.
    Cytuj
  • MarioCFC 17 paź 2011, 13:56
    Witam, ostatnio zakupiłem szybkowar firmy silit jak na razie jestem bardzo zadowolony, dostępne są różne pojemności i kupiłem je w promocji, nie wiem czy jeszcze ona obowiązuje. Kupowałem na stronie silit.pl
    Cytuj
  • hekate 24 paź 2011, 23:33
    Szybkowary Tefala są bardzo dobre. Ten może Cię zainteresuje. Ma dwa programy gotowania, do tego jeszcze parę przydatnych funkcji. No i na pewno długo Ci on posłuży,
    Cytuj
  • natka_pietruszka 25 paź 2011, 12:01
    Dzięki za odpowiedzi przymrużenie oka Kupiłam Silitu, ale zamawiałam ze sklepu internetowego Stylowa Zastawa. Wczoraj został mi dostarczony i przeszedł już nawet swój chrzest w gotowaniu, sprawuje się świetnie uśmiech
    Pozdrawiam!
    Cytuj
  • Favoritka87 13 gru 2011, 14:04
    szybkowar to jest bardzo dobre rozwiązanie szczegoónie jak nie ma się czasu, wszystko bardzo szybko sie gotuje, można fajne dania wymyślać i wtedy gotowanie staje sie samą przyjemnością, jedne z najlepszych szybkowarów ma Tefal , można je kupić w całkiem dobrej cenie w sklepie medialux
    Cytuj
  • katys 10 maj 2012, 19:26
    Dania ugotowane w szybkowarze mają zupełnie inny smak niż te, ugotowane w garnku. Np. zwykłe ziemniaki bez soli z szybkowara są pyszne, a wyjęte z wody, niesolone, dla mnie nie do zjedzenia. Ja uwielbiam takie danie że "wkłada się wszystko co się ma"ziemniaki , marchewkę, cebulę, kapustę, mięso. To wszystko razem się gotuje w szybkowarze, i nabiera niesamowitego smaku. Ja kupiłam sobie szybkowar ze sklepu internetowego
    Cytuj
  • aniechto 11 maj 2012, 11:03
    Ja mam szybkowar FAGOR Rapid Xpress 4 jestem zadowolony dobra jakość produktu.
    Cytuj