Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie meble wybrać do mieszkania?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie meble wybrać do mieszkania?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ppdesignstudio 10 paź 2011, 13:59
    Piękne wnętrze domu jest z pewnością powodem do dumy dla jego właściciela i to jest chyba dla każdego oczywiste.
    Ale na nie składa się wiele różnych elementów, o które trzeba oczywiście zadbać, aby wszystko tworzyło odpowiednią całość. I niewątpliwie jednym z takich elementów są oczywiście meble na wymiar, które jeżeli są dobrze dobrane stanowią znakomite uzupełnienie dla tego, co już się w domu znajduje i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Powszechnie chyba wiemy, że na rynku jest niezwykle szeroki wybór różnego rodzaju mebli także czasami można mieć poważne trudności z tym, aby coś dla siebie konkretnego znaleźć szczególnie, jeżeli jest się niezdecydowanym. Jednak zawsze chyba powinno się pamiętać o tym, że meble powinny być nie tylko ładne, ale również funkcjonalne, ponieważ to ma chyba największy wpływ na to czy będziemy z nich zadowoleni. Na pewno biorąc pod uwagę niezwykle szeroki wybór będzie można bez większych trudności znaleźć coś, co nam będzie najbardziej odpowiadało.

    I jeżeli interesują nas chociażby meble na wymiar albo meble kuchenne to na pewno w Internecie będzie można z łatwością znaleźć takie właśnie oferty a co najważniejsze będzie się można z nimi dokładnie zapoznać.
    Cytuj
  • Fin 12 paź 2011, 20:17
    Ja jestem zadowolony z firmy kaszub.Bardzo dobre i solidne.Pamiętaj dobre meble to te, które są już dostarczane w całości.
    Cytuj
  • peana 4 lis 2011, 15:05
    Mi za to bardzo podobają się meble drewniane. Moim zdaniem dodają ciekawego klimatu każdemu pomieszczeniu. Na przykład ta aranżacja wygląda rewelacyjnie takie połączenie klasyki i nowoczesności. Właśnie o takim salonie marzę uśmiech
    Cytuj
  • Favoritka87 17 lis 2011, 10:46
    moja znajoma kupowała meble własnie u tego producenta esmebel i była bardzo zadowolona , przede wszystkim są dobrze wykonane, bardzo ładnie prezentują się w każdym wnętrz, poza tym są w konkurencyjnych cenach, meble drewniane nie należą do najtańszych, a tu prosto od producenta można dostać ładne i solidne meble w rozsądnej cenie
    Cytuj
  • Mateusz222 12 kwi 2012, 20:58
    Ja wybrałem meble w meble-galeriaeuropa.pl . Kupiłem tam meble i do kuchni i do salonu . Mają bardzo nowoczesne i eleganckie meble w bardzo przystępnych cenach . Do tego wyrób jest bardzo wysokiej jakości.
    Cytuj
  • jimmka 16 kwi 2012, 14:57
    Wiadomo, że są gusta i guściki, każdemu podoba się coś innego, jest tyle różnych styli, nowoczesne, klasyczne, szklane, czarne, kolorowe, że jak człowiek coś ma wybrać, to ma mętlik w głowie przymrużenie oka
    Cytuj
  • hanka100 8 maj 2012, 12:39
    Do mieszkania wybieramy meble przede wszystkim praktyczne, ale i takie która stanowią jego wystrój. Jakie one mają być to zależy od kwestii indywidualnych, Ja zawsze byłam zwolenniczką drewna litego. Zwykły, klasyczny buk potrafi roświetlić niejedno pomieszczenie, nadająć mu jednocześnie klasyczny i elegancki wystrój. Teraz już nie ma problemów z farbowaniem drewna, można wybrać kolor najbardziej pasujący do przestrzeni, niekoniecznie oryginalny. Bardzo tanie meble drewniane udało mi się kupić, a dokładniej podwójne i pojedyncze łózka wraz z materacami. Zakup bardzo dobry, materace twarde, ale jednocześnie elastyczne. Stelaż łóżka jednocześnie ozdobny jak i wytrzymały na wszelkie obciążenia.
    Cytuj
  • VictoriaB 23 maj 2012, 13:03     (ostatnio zmieniony przez autora 23 maj 2012, 13:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Wybór mebli to sprawa gustu, aranżacji pozostałej części mieszkania, czy użyteczności. Jedni lubią nowoczesne meble, inni wolą antyki, albo przynajmniej meble na takowe stylizowane. Zauważyłam też, że coraz więcej polskich mieszkań i domów jest stylizowana w orientalnym stylu, wprowadza się kolorowe dodatki typowe dla Maroka, czy Indii, wówczas idealne wydają się też orientalne meble. Sklepów oferujących meble ze Wschodu (a nie ze Skandynawii uśmiech) jest coraz więcej, chyba w końcu doceniono kunszt wykonania i oryginalność.
    Cytuj
  • Flawina 31 maj 2012, 16:16
    pięknie reklamujecie :-)
    Cytuj
  • Nesta 7 cze 2012, 22:32     (ostatnio zmieniony przez autora 7 cze 2012, 22:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Pytanie brzmiało, jakie meble wybrać do mieszkania. No takie, które Ci się spodobają! Które będą odzwierciedlały Ciebie i Twoją osobowość. Które będą praktyczne i trwałe. Niedrogie i ładne.

    W moim przypadku, najchętniej kupuję meble drewniane, konkretnie dębowe lub bukowe. Dębowe stały od zawsze u moich rodziców i mam do nich sentyment. Do siebie kupiłam meble bukowe i jak na razie jestem zadowolona.
    Pozdrawiam i życzę dobrych poszukiwań
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum