Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Czy warto instalować klimatyzator?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto instalować klimatyzator?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Druhna 15 cze 2015, 5:04
    Kiedyś jeżdziliśmy samochodami bez klimy a teraz to już standard. To samo zaczyna dotyczyć mieszkań. Idzie lato, jak w tym roku tak przygrzeje jak w zeszłym, to... My dogadujemy się ze Spółdzielnią, żeby założyć klimatyzację dla całego bloku.
    Cytuj
  • koonik 16 cze 2015, 9:19
    Myślę, że warto, ale należy jednak dbać o to, by ją na bieżąco czyścić
    Cytuj
  • miska_mis 22 cze 2015, 12:17
    Jakbym miała się gotowavc w mieszkaniu to na pewno bym kupiła. Teraz na dniach chcę załatwić klimę dla mamy do mieszkania, bo biedna się męczy w mieście w upalne dni. Zastanawiam się między LG a Samsungiem - ale totalnie się nie znamskrzywienie na co patrzeć? Może ktos mi doradzi?
    Cytuj
  • szarlottka 22 cze 2015, 14:55
    Moim zdaniem warto, szczególnie teraz gdy jest lato i na pewno niedługo zawitają do nas upały. Ja mieszkam w bloku i rozważam zakup klimatyzacji. Miałam już okazję pracować w nagrzanym mieszkaniu i nie jest to zbyt przyjemne. Zwłaszcza, że pracuję przy kompie a on wytwarza dodatkowe ciepło.
    Cytuj
  • martinus22 1 lip 2015, 1:34
    Popatrz sobie też na zalety montażu. Latem chłodzi, zimą ogrzewa, więc korzyść jest podwójna.
    Cytuj
  • melisa1020 3 lip 2015, 11:10
    Ja nigdy w domu klimatyzatora nie miałam ale zawsze chciałam mieć więc myślę że to dobry pomysł.
    Cytuj
  • UllKa 18 lip 2015, 13:00
    Dzisiaj to by mi się przydałuśmiech
    Cytuj
  • MichalWoj 23 lip 2015, 11:53
    Z doświadczenia powiem, że warto. W niektórych mieszkaniach jest brak cyrkulacji powietrza, nie da się wytrzymać, zwłaszcza w takie upalne dni.
    Cytuj
  • SylwiaDuszek 6 sie 2015, 14:14
    Właśnie mamy w Polsce upały, zwłaszcza u nas na południu także na dnie takie jak dziś klimatyzacja to zbawienie, dlatego także polecam język
    Cytuj
  • marzenawalczak 13 sie 2015, 13:36
    zainstalowałam sobie klimatyzator jakiś czas temu i nie wiem jak bym bez niego przeżyła przez ostatni miesiąc. Czy kiedykolwiek w Polsce byly takie upały? Bo jak żyje to nie pamiętam wielki uśmiech chyba od 3 tygodni jest min 30 stopni... masakra skrzywienie jak by ktoś szukał kogoś kto montuje i ma serwis w Łodzi to polecam firmę MoyaKlima przymrużenie oka długo się zastanawiałam czy warto, ale teraz nie oddałabym jej za nic język
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Materiał dla sof