Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Czym impregnować drewno

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czym impregnować drewno

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nafnafff 14 paź 2010, 21:06
    Chciałabym zabezpieczyć domek ogrodowy na zimę przed grzybami pleśnią itp. Czy znacie jakieś preparaty które warto polecić? Będę wdzięczna za poradyuśmiech

    Cytuj
  • Manolito 14 paź 2010, 21:43
    Polecam Sadolin, drogi ale moim zdaniem najlepszy. Z tego co widze na forach to nie tylko moja opiniauśmiech
    Cytuj
  • Ronjaa 14 paź 2010, 23:09
    Moim zdaniem świetna jest Tikkurila, chyba mniej popularna niż Sadolin u nas, a w Skandynawii powszechnie się ją stosuje i to chyba dobrze o tej firmie świadczy skoro spawdza się tam gdzie jest ciągle zimnoprzymrużenie oka U nas chyba troche niedoceniana.
    Cytuj
  • latynowska8 14 paź 2010, 23:46
    Moi fachowcy doradzili mi Tikkurila Valtti, poczytałam troche o tej firmie i naprawdę się dziwię, że wszyscy tak promuja ten Sadolin. Tikkurila to wiodący producent tego typu produktów, oni są w tym po prostu specjalistami. U mnie sprawdza sięświetnie, nie tylko impregnat do drewna, ale i farby. Bardzo polecam.
    Cytuj
  • Pan_Kracy 15 paź 2010, 7:30
    Ja stosuję Sadolin i polecam jak Cię nie stać na tanie produkty, bo mnie na to nie stać, żeby robić dwa razyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • freshuser 15 paź 2010, 10:01
    Użyłem Drewnochronu i przed opadami czy mrozem zabezpiecza bardzo dobrze. Maluje się kilka warstw i po sprawie. Za to nie polecałbym produktów na bazie lakieru, bo na słońcu bedą się pięknie łuszczyćuśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 15 paź 2010, 13:08
    Drewnochronem zabezpieczałam parkan i po dwóch sezonach dość mocno wyblakł. Jak porównuję z Sadolienm, któy mam na dachu to kolor bardzo dobrze się trzyma.
    Cytuj
  • Manolito 15 paź 2010, 15:54
    Można użyć drewnochronu jako podkładu pod Sadolin, wychodzi taniej i efekt rewelacyjny.
    Cytuj
  • Domatorres 15 paź 2010, 17:55
    Manolito napisał:Można użyć drewnochronu jako podkładu pod Sadolin, wychodzi taniej i efekt rewelacyjny.
    dokładnie ja też stosuje jako pierwszą warstwę drewnochron o podobnym odcieniu jak Sadolin, wtedy jego zużycie jest mniejsze a efekt ten sam. Bo jednak nikt mnie nie przekona, Sadolin uważam za bezkonkurencyjny.
    Cytuj
  • kaziu 15 paź 2010, 21:29
    freshuser napisał:Użyłem Drewnochronu i przed opadami czy mrozem zabezpiecza bardzo dobrze. Maluje się kilka warstw i po sprawie. Za to nie polecałbym produktów na bazie lakieru, bo na słońcu bedą się pięknie łuszczyćuśmiech
    Mam w domu puszkę lakierobejcy, którą malowałem huśtawkę i piaskownicę, napisane na niej, że sie nie łuszczy więc mnie nie denerwujcie...
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Wiertarka kątowa?