Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobra płyta indukcyjna, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobra płyta indukcyjna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Enterka 1 paź 2020, 13:32
    Ta funkcja w sprzętach Electroluxa została naprawdę dobrze przemyślana, teraz jak włączam płytę okap sam załapie i zaczyna pracować.
    Cytuj
  • Olivka89 18 paź 2020, 11:17
    Faktycznie dobra sprawa, szczególnie jak ma się kuchnie połączoną z salonem, żeby zapachy się nie rozchodziły. A czy ten okap nie jest głośny?
    Cytuj
  • Emmaska 31 paź 2020, 16:37
    A ja słyszałam, że okapy i płyty Electroluxa mają funkcje Hob2Hoob, korzystacie?
    Cytuj
  • Marcela90 22 lis 2020, 16:39
    Tak, fa funkcja jest super, bo nie musisz pamiętać o tym, aby włączyć okap wszystko dzieje się samo.
    Cytuj
  • Ogryzka 2 gru 2020, 16:46
    Mam u siebie i jestem bardzo zadowolona. Tak mi się spodobała opcja tego okapu, że wzięliśmy taki i wymieniliśmy od razu płytę indukcyjną.
    Cytuj
  • Meggi85 1 sty 2021, 18:52
    Własnie Pan w sklepie też mi mówił, że opcja hob2hood musi być w obu urządzeniach które chcemy połączyć. Okap i płyta indukcyjna muszą mieć taką opcję.
    Cytuj
  • Olivka89 1 sty 2021, 19:34
    A jaką płytę od Electroluxa z tą funkcją Hob2Hood polecacie?
    Cytuj
  • Zonka25 31 sty 2021, 10:53
    Zobacz na płytę FLEX Bridge, ma opcję łączenia 2 pojedynczych pól grzewczych w duże, sterowane za pomocą jednego slidera co ułatwia często gotowanie.
    Cytuj
  • Julia111 27 lut 2021, 1:15
    W mojej kuchni jest SenseBoil i jest to naprawdę dobry sprzęt. Ułatwia mi codzienne gotowanie. Fajną funkcją jest to, że płyta sama reguluje temperaturę i nic nam nie wykipi
    Cytuj
  • Ela211 20 cze 2021, 22:05
    Julia111 napisał:W mojej kuchni jest SenseBoil i jest to naprawdę dobry sprzęt. Ułatwia mi codzienne gotowanie. Fajną funkcją jest to, że płyta sama reguluje temperaturę i nic nam nie wykipi
    Również mam tę płytę i jestem z niej mega zadowolona. Pomaga w kuchni i nie wyobrażam sobie bez niej życia.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum