Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Fototapeta, czy coś innego?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fototapeta, czy coś innego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kahaa 27 gru 2011, 12:46
    Strasznie podobają mi się fototapety, ale nie wiem jak z ich trwałością. Może ktoś mi podpowie, czy są trwałe? jak się je czyści? przymrużenie oka a i jeszcze jedno, znalazłam namiary na fotodekoracje.com, bo zajmują kompleksowo wszystkim. Drukują, montują. Mieliście styczność z nimi bezpośrednio, czy to pośrednio?
    Cytuj
  • mokijte6 6 wrz 2012, 11:59
    Lepiej coś takiego zlecić komuś do przyklejenia czy da się to przykleić bez fachowców? Też myślę nad fototapetą w mieszkaniu.
    Cytuj
  • mokijte6 7 wrz 2012, 12:32
    Czym się kierować wybierając fototapetę? Jakieś porady, zalecenia?
    Cytuj
  • mscislaw 7 wrz 2012, 20:16
    Fototapety są fajne ale sam osobiście preferuję naklejki na ściany ponieważ są znacznie łatwiejsze w naklejeniu i łatwo można je wymienić na inny wzór gdy stary nam się znudzi. Ostatnio z żoną zastanawialiśmy się nad fototapetą do salonu ale zdecydowaliśmy się na dużą naklejkę w kształcie ornamentu i stwierdzam, że to dobry wybór bo wygląda bardzo estetycznie.
    Cytuj
  • panka 23 wrz 2012, 15:52
    nigdy nie podejmuj się samodzielnego naklejania fototapety... bo wyjdą Ci pęcherzy i będzie to beznadziejnie wyglądać. Lepiej zlecić to fachowcowi przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kajakarz 26 wrz 2012, 18:45
    Fototapety są całkiem trwałe i do tego super wyglądają uśmiech
    Cytuj
  • ann90 16 lis 2012, 22:05
    Ja postawiłam na link fototapetę dla dzieci i jestem zadowolona. Na pewno wiele zalezy od producenta, ale moja jest bardzo wytrzymała i nie traci ze swojego uroku mimo upływu czasu
    Cytuj
  • spajlar 21 lis 2012, 14:25
    Bardzo ładnie się prezentuje taka fototapeta na ścianie. Teraz wiem jak będzie wyglądać moja kuchnia jak będę kiedyś mieć własne mieszkanie uśmiech

    Cytuj
  • Vicen 21 lis 2012, 14:54
    No, fototapety wracają do łask, i w ogóle tapety. Mi całkiem niezła i dość tania wydaje się oferta Praktikera - tapety
    Cytuj
  • Marta30S 8 lut 2013, 16:49     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 16:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Co do trwałości i jakosci fototapet to sprawa skomplikowana: jak w domu nie ma dzieci, to mogą wisieć tak długo jak Ci się będzie dany wzór podobałuśmiech przymrużenie oka
    Myśmy mieli fototapety z murala i trzymają się już któryś rok bez zarzutu - ale te co były w pokoju dziecka, to po 3 latach sie łebkowi znudziły i trzeba było zmieniać, ale jak dobrze taką tapetę zamocujesz, a do tego nie rzucasz po niej makaronem z ognistym spaghetti to posłuży latauśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: budowa