Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Gładź giposwa jaką wybrać?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gładź giposwa jaką wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • HirotatoGouda 13 kwi 2016, 13:33     (ostatnio zmieniony przez autora 6 cze 2016, 11:38, w całości zmieniany 1 raz)
    SEMIN to fajna gładź gipsowa. Ja akurat używałem ETS 2 [url=http://pakietbudowlany.pl/gladzie-gipsowe/80-gladz-gipsowa-semin-ets-2-extra-finish.html]http://pakietbudowlany.pl/gladzie-gipsowe/80-gladz-gipsowa-semin-ets-2-extra-finish.html[/url]. Prosty produkt, łatwo się go używa. Dla Mnie bardzo ważne jest też to, że każdy jej rodzaj ma dość dużą datę ważności, a to istotne, jeśli kupuje się większą ilość a np. remont robi się partiami. Najlepiej też do tej gładzi jak już coś dobierać tynku lub inne zaprawy z tej samej marki. Choć z drugiej strony jak mieszałem (wybierałem różnych producentów) i nic specjalnego się nie działo.
    Cytuj
  • mp-bud 1 maj 2016, 18:12
    nabierak napisał:
    mp-bud napisał:
    Fin napisał:Polecam gładź amerykańską, gotowa do nakładania we wiadrach 10L.
    Droga. Można uzyskać ten sam efekt tańszymi masami.
    Ja mam gładź marki Acryl Putz, nie wiem czy mam ten sam efekt jak w przypadku amerykańskich produktów, ale udało m się uzyskać gładką ścianę i w sumie co tu więcej gadać. Dobrze i w dobrej cenie. uśmiech
    Pewnie, że tak. Sami ją stosujemy i jest ok. Znakomity stosunek jakości i wydajności do ceny.
    Cytuj
  • mp-bud 1 maj 2016, 18:15
    HirotatoGouda napisał:SEMIN to fajna gładź gipsowa. Ja akurat używałem ETS 2. Prosty produkt, łatwo się go używa. Dla Mnie bardzo ważne jest też to, że każdy jej rodzaj ma dość dużą datę ważności, a to istotne, jeśli kupuje się większą ilość a np. remont robi się partiami. Najlepiej też do tej gładzi jak już coś dobierać tynku lub inne zaprawy z tej samej marki. Choć z drugiej strony jak mieszałem (wybierałem różnych producentów) i nic specjalnego się nie działo.
    Bo dziać się nie będzie. Przy podobnej półce cenowej składy tych gładzi są takie same. Różni je tylko nazwa. Różnicę poczujesz przy gładziach z wyższej półki np Sanplast LSR lub podobnych ale i stosować się je powinno w określonych przypadkach bo inaczej to szkoda kasy.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: wilgoć w domu