Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak zrobić taras z kostki?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zrobić taras z kostki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fajqa 16 wrz 2013, 23:17
    akurat taras z kostki nie jest zbyt ciekawy. Beton tak średnio wygląda. A nie lepiej jakiś egzotyk? Cenowo wychodzi drożej, ale co miesiąc nie zmienia się podłogi na tarasie.
    Cytuj
  • wojid 17 wrz 2013, 11:47
    Taras z kostki też może pięknie wyglądać uśmiech
    Cytuj
  • emgieer 18 wrz 2013, 10:47
    Ja tam cenie sobie kostkę w połączeniu z płytkami.
    Cytuj
  • Wieszak 20 wrz 2013, 12:06
    Ja mam u siebie taras z kostki Trawertyn i nie narzekam na nic. Ładnie wygląda i nic złego się z nią nie dzieje, a przeżyła ostrą zimę.
    Cytuj
  • Glinka 23 mar 2015, 18:07
    Każda budowa jest związana z mnóstwem pracy i oczywiście masą nieczystości. Przy budowie tarasu również nie uchronimy się przed gruzem i pyłem.
    Cytuj
  • nina_ky 24 mar 2015, 19:22
    Mój mężczyzna sam zrobił taras oraz ścieżkę z kostki i nawet nie zajęło mu to jakoś specjalnie dużo czasu.
    Cytuj
  • martyniana 25 mar 2015, 8:51
    W sumie to taras może i być wysiany trawą w rolkach czy kamieniami!
    Bo kto powiedział, że nie. Widziałam nawet meble tarasowe wykonane z palet przemysłowych i bardzo mi się one spodobały. Same palety można dostać lub popytać znajomych czy im nie zalegają.
    Samo wykonanie takich mebli nie jest trudne, ale wymaga pomyślunku. Poduchy można uszyć samemu :-) lub poprosić babcie czy znajomą.
    Cytuj
  • betina22 8 kwi 2015, 16:03
    Ja zlecę zrobienie całości w niedalekiej przyszłości fachowcom wtedy będzie na pewno tak jak sobie wymarzyłam. Podobaja mi się ich projekty. Sama to bym tylko szkód narobiła. Ale w sumie nie wiem jeszcze na jaki taras się zdecydować- wiem jakie rośliny mi się podobają uśmiech
    Cytuj
  • nabierak 24 kwi 2015, 16:30
    martyniana napisał:W sumie to taras może i być wysiany trawą w rolkach czy kamieniami!
    Bo kto powiedział, że nie. Widziałam nawet meble tarasowe wykonane z palet przemysłowych i bardzo mi się one spodobały. Same palety można dostać lub popytać znajomych czy im nie zalegają.
    Samo wykonanie takich mebli nie jest trudne, ale wymaga pomyślunku. Poduchy można uszyć samemu :-) lub poprosić babcie czy znajomą.
    Słuszna uwaga, natomiast jeśli już decydować się na beton to lepszym wyjściem będą płyty tarasowe niż kostka brukowa - łatwiej je ułożyć - nie są takie grube jak bruk i rowki między płytami nie występują tak często - przy przesuwania mebli ogrodowych taka rzecz robi różnicę. Bruk Bet - producent kostki brukowej robi osobno płyty tarasowe, sami betoniarze uznali, że to inny rodzaj produktu.
    Cytuj
  • szarlottka 12 lip 2015, 22:41
    Mnie jakoś kostka na tarasie nie przekonuje... O wiele bardziej podoba mi się deska kompozytowa uśmiech Do tego meble z technorattanu. Dużo kwiatów i latarenki uśmiech Taką mam wizję tarasu i powoli wprowadzam ją w życie. Właśnie kończymy budowę domu i będę mogła w końcu zacząć realizować moje pomysły uśmiech Mąż chciał kostkę ale powiedziałam, że może ją połozyć koło domu a taras jest mój i ma się nie wtrącać przymrużenie oka
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum