Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaka Lampa wisząca do kuchni?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka Lampa wisząca do kuchni?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 12 lis 2017, 10:53
    moim zdaniem warto pomyśleć o dobrej jakości światła do takiej lapmy, ja mam w mieszkaniu oświetlenie ledowe active ejta o naturalnje barwie światła, która nie męczy tak oczu jak inne oświetlenie ledowe.
    Cytuj
  • veganka 15 lis 2017, 12:21
    a ja i tak uważam, że najelpiej sprawdzą się ledy, można przy ich uzuskać największą oszczędność.
    Cytuj
  • ginny011 4 gru 2017, 9:38
    Ja wolę punktowe światło i takie właśnie mam u siebie.
    Cytuj
  • veganka 8 gru 2017, 10:45
    ja mam w mieszkaniu punktowe oświetlenie ledowe active jeta, o naturalnej barwie swiatła, więc to naprawdę super rozwiązanie.
    Cytuj
  • qarena 15 gru 2017, 20:05
    Mi się podobają industrialne, czarne lampy uśmiech
    Cytuj
  • veganka 20 gru 2017, 16:47
    paiętaj od dobrej jakości oświetleniu to naprawdę dobrze działa na oczy.
    Cytuj
  • zonja 12 mar 2018, 17:52
    na oczy dobrze działa oświetlenie o naturalnej barwie, takie jak ma active jet. Takie na pewno będzie przyjazne dla oczu
    Cytuj
  • 19 mar 2018, 0:32
    Lampa do kuchni powinna dawać dużo światła. Jednak zawsze przyda się dodatkowe podświetlenie np. pod szafkami, które oświetli nam blat roboczy. Jeśli chodzi o lampy to mamy bardzo wiele możliwości do wyboru. Możemy wykorzystać lampy wiszące które oświetlą nam stół - takie jak na zdjęciu poniżej



    Innym sposobem oświetlenia kuchni może być lampa wisząca z nadrukiem wykonana na zamówienie tak, żeby dokładnie pasowała do aranżacji naszej kuchni.



    Nowoczesna kuchnia potrzebuje nowoczesnego oświetlenia. W takim miejscu można wykorzystać bardzo odważne w formie żyrandole LED Lungo.



    A dla tych którzy wolą klasyczne klimaty ciekawą propozycję oświetlenia może stanowić żyrandol Venezia.



    Najważniejsze jest jednak to, żeby lampa w waszej kuchni podobała się Wam.
    Cytuj
  • Karina33 21 mar 2018, 8:38
    teraz można dostać bardzo fajne lampy wiszące w industrialnym stylu. Ja mam w salonie taką lampę w fantazyjnym kształcie z dużą nietypową żarówkę i fajnie to wygląda, a do kuchni tez się nadają tego typu lampy.
    Cytuj
  • shogue 5 maj 2018, 15:41
    Nowoczesne są także kinkiety activejet ,jest z czego wybierać w OBI,nadają się w sumie do każdego wnętrza
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum