Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaka maszyna potrzebna do schodów?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka maszyna potrzebna do schodów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • faworytowy 16 lip 2012, 16:25
    Mam pytanko,dosyć dla mnie istotne. Otóż postanowiliśmy z braćmi sami zrobić sobie schody, bo nasze już się trochę rozpadają. Chodzi o schody,które prowadzą na strych. Szczerze powiedziawszy nie wiemy, jakie maszyny są do tego najlepsze. Nie chcemy żadnej chińszczyzny, bo schody maja być w dobrym stanie. Brat już kiedyś pracowal krótki czas za granicą i zajmował się taką pracą, więc wie dokladnie, co i jak. Jedyny problem z wyborem maszyn. Czy lepiej jest kupić pojedyńcze maszyny czy kombinowane? Dzięki za uwagę i odpowiedź. Pozdrawiam. uśmiech
    Cytuj
  • Maniuss 20 lip 2012, 12:45
    Taka budowa schodow to kupa roboty, wiem bo sam sie kiedys tym zajmowalem, napewno musicie zainwestowac w jakas maszyne kompleksowa bo pojedynczymi urzadzeniami trwalo by to za dlugo, od chinszczyzny tez bym odradzal, bo to zadna inwestycja, za pare miesiecy sie zepsuje i znowu trzeba bedzie cos kupic. Ile jestescie wstanie wydac?Bo to decydujaca kwestia. Dobrym wyborem bylby napewno Format 4, ewentulanie zawsze mozecie kupic uzywana maszyne
    Cytuj
  • plny 30 lip 2013, 16:49
    Wszelkiego rodzaju maszyny stolarskie znajdziesz na stronie firmy Penny Dobroszyce wielki uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum