Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Szukamy uczciwego zarządcy z Warszawy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szukamy uczciwego zarządcy z Warszawy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kahaa 3 lip 2012, 10:28
    Jesteśmy na etapie poszukiwania firmy, która zajęła by się zarządzaniem naszą nieruchomością. Kogo możecie polecić?
    Cytuj
  • fervore 9 lip 2012, 10:19
    Ja mogę Ci polecić Gestora, zarządza nieruchomościami w Warszawie. Znają się na tym co robią, bo na rynku są już od 1995 roku. Jakby coś było nie tak to już dano by ich nie było.
    Cytuj
  • Alonso74 9 sie 2012, 16:05
    Ja mogę śmiało polecić Lux-Dom. Zarządza naszą wspólnotą od kilku lat i jesteśmy zadowoleni. Bardzo dobry kontakt, czysto, ochrona tylko 2 czy 3 razy wymieniana uśmiech (to bolączka wszystkich osiedliuśmiech. W stolicy mają sporo osiedli w opiece.
    Cytuj
  • przeglady-bud 9 sie 2012, 18:47     (ostatnio zmieniony przez autora 9 sie 2012, 18:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Powiedz trochę więcej o tej nieruchomości, łatwiej będzie coś sensownego podpowiedzieć. Jak na razie, z tego co można się zorientować wnioskuję, że chodzi o wielorodzinny budynek mieszkalny, czy też być może całe osiedle, jak tak to polecam groproperties. W ich ofercie znajduje się też profesjonalna konserwacja nieruchomości, co przy dłuższej współpracy na pewno się przyda.
    Cytuj
  • WiedzawFirmie_pl 13 wrz 2012, 14:53
    Jak zależy Ci na zaangażowanym zarządcy nieruchomości to mogę polecić mojego znajomego, który prowadzi firmę Polbest Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. (nie będę pociskał kitów - polecam, bo to mój znajomy, ale robię to z czystym sumieniem).

    Zawsze możesz wejść na jego stronę zarzadzanie-nieruchomosciami.eu i skontaktować się bezpośrednio (na stronie znajdziesz potrzebne telefony). O jego zaangażowaniu może świadczyć to, że na stronie publikuje porady np. jak założyć wspólnotę mieszkaniową i inne. Już choćby z tego względu warto obejrzeć stronkę polbestu.
    Cytuj
  • nowika 29 kwi 2013, 13:07
    Nasza wspólnota zaufała firmie Gestor która od roku zarządza naszą kamienicą. Sprawują obsługę techniczną budynku, finansowo-księgową a także nawet porady prawne.
    Cytuj
  • sonique321 27 maj 2013, 13:12
    Spróbuj sprawdzić to biuro [url=http://opoka-nieruchomosci.sprzedajemy.pl/mazowieckie/warszawa]nieruchomości z Warszawy[/url] o znamiennej nazwie- Opokauśmiech
    Cytuj
  • zonja 16 paź 2013, 12:25
    U nas zarządzaniem zajmuje się firma Status, która bardzo angażuje się we wszystkie sprawy nękające mieszkańców. Wszystko zawsze jest dopięte na ostatni guzik. Nam się bardzo podoba, że dbają o budynek żeby się nie niszczył...
    Cytuj
  • zylek 20 lis 2014, 15:10
    Hmmm... u mnie pracuje ten sam zarządca, ale ta Twoja wypowiedź... trochę nie trzyma się kupy. Dbają o to, żeby budynek się nie zniszczył? Owszem, ocieplili, pomalowali nasz blok, ale czy możesz mi wyjaśnić w jaki sposób oni dbają o to, aby blok się nie zniszczył? ;-)
    Cytuj
  • erykit 3 lut 2015, 6:26
    Bardzo ciężko jest znaleźć porządnego uczciwego zarządcę. Jak do tej pory mielismy bardzo przykre doświadczenia z zarządcą, który został nam narzucony przez dewelopera. OBecnie korzystamy natomiast z usług tego zarządcy:
    http://www.izarzadca.pl/
    Zmieniliśmy to rok temu i jak do tej pory jesteśmy zadowoleni. Może na początku było małe nieporozumienie ale obecnie ceni się dobry kontakt ( online), przejrzyste sprawozdanie wydatków . Oraz niskie koszta.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum