Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaką wybrać wannę ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką wybrać wannę ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • czija 28 gru 2012, 15:35
    Zastanawiam się jaką wybrać wannę do łazienki, zależy mi żeby była łatwa w utrzymaniu?
    Cytuj
  • aniechto 31 gru 2012, 11:09
    Z tych co ty wybierasz najbardziej podoba mi się ta wanna już ją widzę w mojej łazience przy sypialni. Coś czuje że niedługo zrobie sobie remont tej mojej łazienki
    Cytuj
  • Zuzzanna 31 gru 2012, 18:02
    W utrzymaniu to chyba wszystkie są łatweprzymrużenie oka
    Cytuj
  • konto_usuniete_184885 2 sty 2013, 18:36
    Na potrzeby tych z Państwa, którzy cenią sobie produkty funkcjonalne i eleganckie, nie zajmujące dużej przestrzeni użytkowej, a jednocześnie dostępne w bardzo korzystnej cenie oferujemy wanny z drzwiami.
    Wanny te kierujemy dla osób starszych i nie tylko. Dostarczają wielu niezapomnianych chwil relaksu i odprężenia. Kojące działanie hydromasażu wpływa na nasze ciało niczym naturalna odnowa biologiczna, pomagająca wywołać pozytywną energię, która przywraca siły, poprawia zdrowie i samopoczucie.
    Proszę o polecanie dla tych, którzy takich wanien potrzebują. Dziękuję.
    Cytuj
  • Marta30S 8 sty 2013, 11:54
    Yyy.. a co to znaczy "wanna łatwa w utrzymaniu"?
    Wannę się czyści i już - żadna filozofia co do utrzymania, no chyba że planujesz cuda wianki z hydromasażami i biczami wodnymi...
    Jeśli chodzi o wannowe aranżacje łazienki (tu zerknij, fajne pomysły), to raczej kierowałabym się tym, żeby łazienka była praktyczna i estetyczna, ...bo wannę tak czy inaczej będziesz musiał czyścicwielki uśmiech
    Cytuj
  • hajarka 10 sty 2013, 12:57     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lip 2013, 9:48, w całości zmieniany 1 raz)
    No właśnie. Co masz na myśli łatwa w utrzymaniu ? Bo za bardzo tego nie rozumiem. Przecież nie płacisz nic dodatkowego za to, że masz wannę w domu język
    Cytuj
  • Krewetka 11 sty 2013, 13:22
    Chodzi o czystość, co w tym niezrozumiałego?
    Cytuj
  • pistacja 11 sty 2013, 13:24     (ostatnio zmieniony przez autora 11 sty 2013, 13:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Wanna to wanna. Ja akurat zbyt dużo miejsca w swojej łazience nie mam, więc musiałam kupić zupełnie zwyczajną wannę do zabudowy, ale podobają mi się np. takie stylizowane na stare, które stoją sobie wolno na środku dużej łazienki.
    Cytuj
  • zylek 14 maj 2013, 13:07
    Zobaczcie tą wannę - http://e-inclusive.pl/wanny-lazienkowe/wanny-prostokatne/2779-wanna-prostokatna-170-x-75-kolo-perfect-xwp1070-31101000.html I moim zdaniem takie wanny są wystarczające. Przede wszystkim tania, estetyczna, ładna. Po 3 latach u nas nie ma żadnych śladów użytkowania - jesteśmy w 100% zadowoleni.
    Cytuj
  • migrena 24 wrz 2013, 13:37
    bardzo podobają mi się [url=http://]wanny[/url] owalne w stylu retro ustawione na środku łazienki.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum