Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki plac zabaw do ogrodu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki plac zabaw do ogrodu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 19 paź 2012, 15:38
    Zwykła ślizgawka, piaskownica, tuba zjazdowa czy opona?
    Jaki plac zabaw (tu parę wzorów fajnych mają) zdecydowalibyście się wstawić w swoim ogrodzie?
    Cytuj
  • serenity85 15 lis 2012, 21:39
    ja mam ogrod sredniej wielkosci i zalezy mi na tym, zeby naprawde ladnie wygladal. nie moglabym postawic takiej wielkiej konstrukcji - zreszta jestem zdania, ze dzieci potrafia stworzyc sobie zabawke z niczego :-) w moim ogrodzie stoi za to taka piaskownica
    Cytuj
  • VictoriaB 22 mar 2013, 13:49
    Taka forteca to coś co dzieci bardzo lubią uśmiech, wiem, ze zajmuje sporo miejsca, ale zabawa na pewno jest przednia. Taki [url=http://]plac zabaw[/url] tez fajny uśmiech - super. Choć czasami wystarczy tylko piaskownica i spora dawka wyobraźni.
    Cytuj
  • sonique321 25 mar 2013, 12:38
    Fajne są te place zabaw, jednak z doświadczenia wiem, że dzieciom do dobrej zabawy wystarczy skrawek ogrodu i ich wyobraźniauśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 13 kwi 2013, 16:00
    Fajne promocje na wszystko co dla dzieci mają teraz w Andrewexie. Proszę, może ktoś znajdzie coś dla siebie bo mają tu wszystko od piaskownicy, przez huśtawkę, na takich zestawach Jungle Gym skończywszy

    Cytuj
  • mscislaw 15 kwi 2013, 11:50
    Ja proponuję skorzystać z oferty oni powinni pomóc z doborem różnego rodzaju sprzętu i innych rzeczy związanych z ogrodem.
    Cytuj
  • MartynKa79 1 maj 2013, 17:21
    Dla mnie znacznie większą frajdą jest projektowanie i realizowanie mojego ogrodu samodzielnie uśmiech Gdybym miała ogrody, jak w wersalu, może bym się i skusiła. Ale zwykły przydomowy czy działkowy ogródek - myślę, że można samemu. Począwszy od desek na taras, skończywszy na huśtawce dla dziecka. Tym bardziej, że firmy oferujące drewno jak np. Andrewex - posiadają zazwyczaj kompleksową ofertę, od desek, przez płotki do grządek na piaskownicach i doniczkach skończywszy.
    Cytuj
  • Izabela85 18 cze 2013, 11:11
    Ja też mam mało miejsca i zamiast nie wiadomo jakiej konstrukcji wybrałam dla córeczki domek. Jest bardzo zadowolona i spędza w ogrodzie całe dnie. Plus jest taki, że jak pada, to domek przenoszę do jej pokoju. Fajne jest też to, że ma w środku imitacje mebelków i sprzętów, np. zlewik, kuchenkę, telefon albo kominek. Własnie taki, różowy:
    Cytuj
  • martinus22 16 lip 2013, 10:47     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lip 2013, 10:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Warto sobie sprawdzić ofertę sklepu Buglo. Nie chcę mówić, że to reklama, ale w przedszkolu, do którego chodzi moja córka ostatnio montowali od nich huśtawki i wszyscy rodzice musieli podpisać, że widzą stan itp. Naprawdę fachowo wykonane.
    Cytuj
  • Zealot 13 sie 2013, 18:49     (ostatnio zmieniony przez autora 13 sie 2013, 18:53, w całości zmieniany 3 razy)
    W lipcu urządzałem ogród wg projektu gardenandpleasure. Wydzielili mi miejsce na plac zabaw dla dzieciaków i zaproponowali fajne urządzenia. Mają w ofercie zarówno zabawki certyfikowane jak i własnego projektu i wykonania. Dzieci lubią się bawić w ogrodzie, a ja mam ładne otoczenie domu.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum